Aktív témák

  • Cserkó

    csendes tag

    Kedves Parci:

    1) Azt áruld el nekem végre, hogy miért nem lehetett rögtön ezzel az infotartalommal válaszolni a kérdésemre?

    2) Szerinted valamit elértél azzal, hogy a "Több azonosító egy ember... lehet?" topic-ba már nem lehet beírni? Ha a homokba dugod a fejed, attól még a probléma létezik

    3) Látom sikerült megoldást találni az általam (is) felvetett dologra. Gratulálok. (Komolyan mondom, minden negatív felhang nélkül)

    üdv,

    Cserkó

    ui. és hogy teljes legyen az öröm bár szerintem jók a válaszaim (99%), nem játszom

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Cserkó #1 üzenetére

    Jaj, fáradhatatlan(ok) vagy(tok) :).

    VITATKOZNI, KONSTRUKTÍVAN hajlandó vagyok, sőt, örülök neki, de az a topic már nagyon nem arról szólt. Így akár itt el is kezdhetjük, kapjon a téma még egy esélyt.

    (amúgy az adatmegadás, stb, az első két fordulóban is ugyanígy mentek, és eddig is figyeltem, hogy magyarázat nélkül ne nyerhessen valaki, aki a statok alapján gyanús)

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Cserkó

    csendes tag

    Persze, hogy fáradhatatlan vagyok. A fogyasztói társadalom önérzetes tagjának tartom magam.

    Homokba dugni a fejet: azért mert te úgy gondolod részedről a vita lezárva, lehet még másnak mondanivalója. Ez olyan "csakazértis enyém az utolsó szó" dolog.

    üdv,

    Cserkó

  • Netmaster

    tag

    Bah, a téma egy témával korábban is lecsenghetett volna Parci első hozzászólása után.
    És még csodálkozik, hogy _ezután_ milyen vihart kavart.

    Netmaster

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    Kedves Cserkó, pont most írtam, hogy akkor itt ezen téma, hogy ÉRDEMBEN beszélgessünk valamiről. Tehát a "problémát" most megvitathatjuk.

    A többit viszont hagyjuk, különben ennek a topicnak sem lesz értelme. Nincs homok, szabad a pálya, várom az észrevételeket, és legjobb tudásom szerint igyexem válaszolni.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • guest

    veterán

    Kedves Parci: sem a motort, sem a site-ot nem kritizáltam, ezt vedd észre! Az hozzá-nem-értést azért vetettem fel, amilyen hangsúllyal közölted, hogy úgyis kibukik a csaló. Igazad van, nem tudok se rólad, se az egész oldalról semmit, épp ezért nem is bíráltam. Mutass nekem akár egy szót, ami a munkádat bírálja...

    A hozzászólásom vulgaritását nem érzem nagyobb mértékűnek, mint a témában hozzászóló többi ember álszentségét, és arcoskodását. Sőt, jóval őszintébb, mint azoké. Az elején én valahogy nem érteztem Cserkó hozzászólásában a szemétládaságot, meg az óriási csalási hajlamot. Ennek ellenére a többség itt úgy érezte, hogy fel kell vállalnia az egyetlen igaz erkölcs-csősz szerepét, és sorra jöttek az igénytelen beszólások, hogy így meg úgy ki lesz rúgva, meg le lesz tiltva, és hogy csak egy utolsó szemét lehet. Mindehhez a kaján vigyoros fejecske röhögött a képébe ráadásul, a szövegek mellett. No, most akkor ki a vulgáris, ki az álszent, ki gizdázik a nagyarcával?

    Abszolút nem érdekelt volna, ha kimoderálsz, mert ilyen dolgokkal nem izgatom magam, és cseppet sem hőbörögnék. Ahogy mondtad: a te fórumod, azt csinálsz vele, amit akarsz. A látogatóid/olvasóid/haverjaid hozzászólásai viszont erősen minősítik az itteni színvonal hollétét. (függetlenül attól, hogy én írkálok a fórumodba, vagy sem)

    Kezdhetted volna rögtön te is normális hangnemben (és főleg a többiek), és akkor most nem a fikázás menne itt. El lehetne 1x gondolkozni azon, hogy kritika esetén nem mindig az ellentámadás a megfelelő dolog, és lehet, hogy nem egyből arra kéne törekedni, hogy egy veled szemben állót a lehető legrövidebb úton megpróbáld kiröhögni, lefikázni, és kitiltani. A fenenagy önérzeteteket féltitek ennyire? Akkor mégsem olyan fenenagy...

    Jó magábaszállást mindenkinek!

    G.

    prohardver vendég

  • guest

    veterán

    Netmaster: neked meg a szövegedtől rögtön berosáltam, akkora erkölcsi fölényről tanúskodik!

    Boldogok a lelki szegények...

    G.

    prohardver vendég

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz guest #6 üzenetére

    Azt gondolom, hogy ismét sikerült megeresztened egy hozzászólást, mely rendkívüli magabiztosságról tesz tanúbizonyságot...

    A látogatóim/olvasóim/haverjaim pedig elég sokan vannak ahhoz, hogy ne lehessen őket egy ilyen mondattal helyretenni (napi 7-8000 olvasó kénytelen nem homogén lenni... ilyenformán SEMMI ALAPOD, hogy az oldal színvonalát, melynek te magad is 0.x ezrelékét képviseled, bíráld!!!).

    A "kritikát" vettem, és szeretnék róla érdemben beszélni, de eleddig ez egyszerűen nem sikerült. Az "ellentábor" és a "tetűzés" mellett konstruktív javaslat nemigen volt, és hiába ez a második topic, itt is csak a vagdalkozás megy.

    Nem magábaszállnia kéne az embereknek (veled egyetemben), hanem KONSTRUKTÍVAN VITATKOZNI. Ezt most utoljára szeretném megkérni, komolyan, és ha nem sikerül, akkor bezárom ezt a topic-ot is, mert nincs értelme élni hagyni.

    Tehát: mindenki tegye félre a sérelmeit, kérem, és akkor szóljon hozzá, ha érdemi mondanivalója van!

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • guest

    veterán

    válasz Parci #8 üzenetére

    Parci: ne röhögtesd már magad...véleményed szerint csak ilyen holmi netmaster-eknek lehet önbizalma? Nekem mitől ne lenne, mikor sehol nem vagytok hozzám képest? :))
    Azt pedig nehogy már te mondd meg, hogy nekem mihez van alapom! Még te beszélsz itt az önbizalomtúltengésről? Nevetséges.

    Konstruktív vitát akarsz, de éppen te nem tudsz érdemben hozzászólni a dologhoz, csak védekezni és visszatámadni? Szállj már magadba végre! Veled se fikázósan, se normálisan nem lehet beszélni, mert csak a szaros kis önérzeted hajt. Ezek után mire számítasz? Mellesleg, ha rögtön az elején normálisan válaszoltál(tatok) volna, akkor rég nem ez lenne. De akkor is csak a támadó védekezést tudtad erőltetni.
    Ez utóbbi hozzászólásoddal pedig konkrét alapot adtál arra, hogy lefikázzalak, mert a te szinted ugyanolyan mélyen van, mint netmasteré, meg a hasonló kis suttyóké. Márpedig a te színvonalad az, ami talán a legerősebben meghatározza az egész lap színvonalát - bár ez esetben inkább lelki igénytelenségről beszélhetünk.

    Ezek után már tényleg csak röhögni tudok rajtatok, mivel bebizonyítottátok, hogy nem vagytok képesek az általatok fennhangon erőltetett konstruktív vitára. Csak a szardobáláshoz értetek, de persze abból is a legtöbb rátök fröccsen.

    További jó igénytelenkedést!

    G.

    prohardver vendég

  • guest

    veterán

    válasz Parci #8 üzenetére

    Egy nemzetközileg látogatott site-on hirdettek nemrég hasonló játékot. Minimum 1000x-es a látogatottságuk, mint a tietek. Egyetlen mondattal intézték el az itt felmerült kérdést, amihez hasonló évek óta fel sem merült azon a bizonyos site-on:

    "One entry per person, please."

    Így is lehet csinálni. Ennyire nem voltatok képesek. Részvétem...

    G.

    prohardver vendég

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    Kedves G, azt hiszem, a konstruktivitásról alkotott fogalmaink különbözőek. Szívesen beszélgettem volna arról, hogy hogyan lehet kiszűrni a több nickkel jáccó embereket, vagy egyéb technikai dolgokról.

    Arról, amiről írtál, valószínűleg legkevésbé sem, ugyanis nincs kedvem monologizálni. Remélem nem haragszol, ha megkérlek, hogy ne olvasd a fórumot, amennyiben ez téged idegesít, és főleg ne bosszants más embereket, ha nem muszáj.

    Mivel még regisztrálni sem voltál képes magad, másrészt konstruktív hozzászólások helyett (más fórumokban, más témában) ezen témán lovagolsz, részemről lezártam a kérdést. Suttyó te vagy, és valóban sikerült annyira felhúznod, hogy elküldjelek melegebb égtájakra.

    Ha az hiányzik, hogy most odaírjam, ami a legtöbb embernek magától értetődő, hogy 1 nick / 1 ember, akkor olvasd el karib hozzászólását a másik témában. A forduló végén ezt már nem tesszük meg, bocsánatot sem kérünk érte (bár legközelebb valóban megtesszük).

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    G, újraolvastam mindkét topic-ot, és amíg úgy látom, hogy Cserkó valóban értelmes kérdést tett fel (és nem is elemeztem a lelkivilágát, csak leírtam, hogy attól, hogy nincs leírva, ez még magától értetődő kell, hogy legyen), addig úgy látom, hogy neked egyetlen hozzászólásod sem volt, ahol legalább a jelzőid nem válogattad volna úgy, hogy ha mással nem, hát azzal minimum megsérts szinte mindenki mást.

    Cserkóval szívesen vitázom, ha úgy akarja (főleg, mert ő is fellow BME-s, és én ilyen kis diszkriminatív vagyok), téged viszont arra szeretnélek kérni, hogy csak hardver jellegű kérdésekhez szóljál hozzá, és azokhoz is csak akkor, ha a provokativitást mellőzni tudod.

    Színvonalad egyszer sem bíráltam, most sem teszem meg, de őszintén kérdem, hogy komolyan gondolod-e, hogy normálisan lehetne válaszolni bármelyik (provokatív) üzenetedre...?

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Aktív témák