Új hozzászólás Aktív témák

  • Szuperboci

    senior tag

    Hellosztok.
    Én is felraktam ezt a game-t mert sok jot hallottam rola!na meg Dio fun vok :D ( ismerősöm aki 4 éve folyamatosan diablozik,játszott ezzel 3 órát és azt mondta rövid szünet után:ez yobb mint a a diablo :D)
    Szoval nekem is kifagyott 10 percenként meg stb...aztán felraktam a CureROMot meg a mini image-t és ez megoldotta a problémákat.vagyis majdnem mindet...
    Néha csak ugy kifagy a game és ujraidul a win.valahogy észrevettem hogy főellenségekknél meg nagyobb csatáknál csinálja ezt.gondoltam a főellenságek részletesebbek,kidolgozottabbak és jobban megterheli a vga-t főleg ilyen kibe***szott melegbe :D (egész házba 24-25 fok van- csak az én szobámba 31...)bár ebbe a feltevésbe ott volt a buko hogy procin is meg vga n is zalman hűtő van(igaz huzva van mindkettő)..meg ott is ,hogy akkor oblivionnal miért nem fagyott ki egyszer se?érdekes.Azért mérőprogikkal megnéztem mindkettőt és nem mentek a kritikus szint közelébe se.páran irtátok videokari driver csere megoldja a problémát,de az se segitett.(81.98 al és 91.31 eggyel probálkoztam) Yo mondtam lehet a winnel van valami gond,ujraraktam de ugyanugy kifagyott.olyanra is gondoltam hogy a vga-kezd meghalni,levettem 800x600 min re minden-t de ugyanugy kifagyott.
    mostmár olyan gondok is vannak ,nemtudom feltenni az 1.08 as patch -et.(egyszer sikerült..! de most miért nem?)
    meg azt is észrevettem hogy ha 3x-4x kifagyok utána betudok menni a mentésembe (13-as karakterem volt) de a játék legelejére tesz.szóval megvannak a portálok, az utak amerre mentem,de a Questek eltüntek és nem is tudom megcsinálni őket.valamiért nem érzékelni hogy teljesitettem már őket.ugyhogy most nem kezdek ujj karakkter amig nem találok valami megoldást a fagyások ellen mert addig nincs sok értelme játszani.
    Akinek van valamilyen ötlete plz szoljon.
    Thx
    Kis észrevételek:az Alt gomb lenyomására miért csak a normal cuccok nevét irja ki?igy keresgélhetem az egérrel a földön a magic cuccokat.
    -vannak benne Set cuccok is nem?gondolom a green szinnel jelőltek .(csak még nem találtam olyat ami erősitené egymást.vagy ennyire szerencsélten vok?:) )
    Amugy jol néz ki a game tele van dx9 effektel ,ugyhogy ne csodálozzon az akinek 9600 os karija van és nem megy 15 fps főlé 1024 ben.(2006 ban vagyunk ember :D)
    Kiváncsi vagyok ezek után milyen ujjitásokkal tud előrukkolni a dio3.(ha kiadják még ebbe az évszázadba :D )
    Kb ennyi észrevételem volt eddig.

    Music!!!

Új hozzászólás Aktív témák