Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz szab.tam #87402 üzenetére

    83.-ban, azzal a ronaldo potyával. A kapus megfogta de továbbcsorgott a lába között.
    A csúnya az egészben hogy megérdemlem, mert 1600 volt a tét, és 1937 ft-ot ajánlott fel hogy kivehető a várható 4900-ból, és már rajta volt a gombon a kezem, mondom ha felmegy 2100-fölé akkor kiveszem, mert nem nyerek de legalább nem is bukok.
    Ha hiszed ha nem mikor a megindult a realos roham, már rányomtam, de a szokásos forog forog dolog volt és persze hogy közben gól, és már nem engedte kivenni.

    Nem is ezt bánom, mert saját hülyeségem volt, kivehetettem volna már előbb is, de az basz fel hogy pont egy ilyen hugyos gólon megy el a 4900. :(

    (#87408) pohár
    Ezt mi alapján?
    Ahogy nézem a Heat nincs most akkora formában... viszont a -4 az 1.50x és lehet megdobnám :)

    (#87410) pohár

    Bet365
    A kép az kb rendben volt, a kiirások voltak késésben.
    Amikor rányomtam a kivételre (isteni sugallat) akkor még a 16-os előtt voltak, és még rá tudtam nyomni a kifizetésre. Ha annyival előrébb lett volna az élő meccs akkor már nem kellett engednie sem, mert azt már megfigyeltem, hogy elsőnek eltűnik a kifizetésre adó lehetőség, aztán eltűnnek az oddsok aztán jön a gól.

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák