Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    válasz GabN73 #62986 üzenetére

    Vagy velem van a baj, vagy nem tudom, de ilyenkor szívvel lélekkel kéne játszani nem? :U
    :N A pénz ezt nem teszi lehetővé.....

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

  • yogibear

    addikt

    válasz GabN73 #62986 üzenetére

    Vagy velem van a baj, vagy nem tudom, de ilyenkor szívvel lélekkel kéne játszani nem?

    Moldova György: Virágh, az anyagias center

    – Ki ez a center?
    – Virágh Zsiga.
    – Nagyszerű futballista.
    – Azt elhiszem. Egyetlen baja van.
    – Mi?
    – Kissé anyagias.
    ...
    – Ne légy rosszul az örömtől, Zsigmond, de nem lehetetlen, hogy átkerülsz a magyar börtönválogatottba!

    Megdöbbenésemre Virághon nem látszott semmiféle meghatódás, a szalvétával kitörölte füléből a töltött káposzta maradékát, elővett egy nyomtatott üzleti kártyát, és átnyújtotta:

    „Kedves sporttársak! Jövendő egyesületem, melynek színeiért élni-halni akarok!
    Van szerencsém közölni Önökkel szolgáltatásaim árát, azzal a megjegyzéssel, hogy irányáraknak tekintendők, a különféle helyi körülmények: rossz időjárás, lejtős pálya, kampós fűszálak 15-20 százalékot emelhetnek rajta.
    Cipőbefűzés: 25 forint 40 fillér.
    Rövid vágta: 42 forint 30 fillér, ugyanez labdával 57 forint 90 fillér.
    Csel: 18 forint, ha cselsorozatban kerül alkalmazásra, 30 százalékos engedmény.
    Forintos labda: 1 forint 50 fillér.
    Gól: közvetlen közelről 100 forint, távolabbi lövéseknél méterpénz.”
    És így tovább még vagy kétszáz tételt sorolt fel. Mondanom sem kell, milyen elkeseredéssel olvastam végig, aztán lecsaptam az asztalra az üzleti kártyát:

    – És hol a szív? Hol a lelkesedés?

    Virágh a fejéhez kapott:
    – Hát nem elfelejtettem? – és sietve beírta: „Szív 150 forint, lelkesedés 200 forint.”

    :P :P

    [ Szerkesztve ]

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák