Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    válasz polgárjenő2 #13020 üzenetére

    jenő ne belőlem indulj ki, meg a proli életedből ;) csak unalmas olvasni, mint king kong úgy vered a mellkasod a nyereményedre, közben 10 meccsből összekapartál egy 1,8-as szorzót, azért meg nem veregetem meg a vállad mert nagy pénzt kockáztatsz, ergo nagyot is fogsz bukni. 2 - üldözési mániád lehet azok alapján amiket a fórumba kiírtál a bet365-féle hülyeségeidről. 3. látom te olyan képben vagy azzal, hogy én most tisztelni foglak valamire is azért mert fent van a számládon 900K- 4. Az a meglátásom, hogy valami alul iskolázott ember lehetsz, ha tisztában lennél a pénz értékével rájönnél, hogy ez még arra se volna elég, hogy egy főiskolát elvégezz, inkább idd el, ahogy te fogalmaztál ezt még menő dolognak tartottam mikor alsós voltam általános iskolában. 5: amit még mindig nem vagy képes felfogni, senkit sem izgat mennyi pénzt nyertél, a fórum topic lényege, hogy egymást segítsük, vagy ötletet meríts más tippjéből, de ha te olyan buta vagy, hogy ebben az álomvilágban élsz amit kimutatsz, akkor további sok "örömöt" a szerencsétlen életedben. Most meghajlok előtted, mert király vagy :R (utána kezeld iróniaként)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák