Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B0V9B

    tag

    válasz yogibear #119974 üzenetére

    Az elmúlt 5 évet nézik, ami szerintem reális, mivel mennyiszer látjuk hogy van 1 csapatnak 1-2 jó éve és aztán eltűnik. Az 5-nél több meg már sok lenne, akkor meg már jó hogy nem a 90-es évek eredményei is számíthatnának. A Sparta Praha meg a Rosenborg mindig kiemelt lenne úgy, hogy az elmúlt években lókakit sem csináltak, még a Sparta bajnok se tud lenni mert a Plzen mindig beelőzi de a Rosen se nyeri már sorra a norvég bajnoki címeket.

    Szerk: Én azokat direkt nem is raktam, mivel mindkét csapat úgy nyert idegenben a múlt héten 2-0-ra hogy a hazai csapatok (Sarajevo, Trencín) jobbak voltak, vagy legalább ugyanannyit tettek a győzelemért mint ők. Most ebből szűrje le az ember hogy idegenben lesz-e egy feltámadás, vagy kihúzza a hazai csapat egy gólszegény 0-0-al vagy 1-1-el, esetleg gólparádét rendeznek hazai közönség előtt és megint lőnek legalább 2-3 gólt. Tippeim: Trencín idegenben lőtt gólokkal (3-1, 4-2-ős győzelem), esetleg 2-0-ás győzelemmel, tizikkel továbbmegy a következő körbe. A Lech meccs meg X lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák