Keresés

Aktív témák

  • laxius_

    tag

    Szia.
    Azert ebbe a topicba irok mert mas thinkpades topicot nem talaltam ami normalisnak tunt, és ez annak tunik igy elsore.
    Tegnap lettem boldog tulajdonosa egy Thinkpad r51nek.
    Szerintem kiváló. A kijelző valami nagyon szuper benne, a billentyűzet mégjobb.
    T series nem volt még a kezem ugyében, de eredetileg azt akartam de aztan R mellett döntöttem és nagyon jól tettem.
    Szerintem IBM laptopokat gyárt a többi cég meg csak megpróbál, mert ha valakinek laptopra(notebookra) van szuksége vegyen IBM et. Ha kívánjátok kifejtem bővebben miert mondom.
    Eddig volt előtte acer markaju meg hasznaltam VAIO-t is kicsit, meg HP-t is fujitsut csak boltban láttam de szerintem közelébe sem érnek thinkpadnak. VAIO még nemrossz de csak a kijelzője miatt amugy foskalap az is széthullik drága a szerviz ilyesmi.

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    válasz AMD Power #9 üzenetére

    nem mondtam hogy örülni kell annak amit mondtam....
    Vaio még annyira nem rossz de akinek az van az tudja hogy a kijelző okés de a muanyag ház nem az igazi...
    Talan még hp amire tudok jot mondani....

    Ja meg még annyit hogy akinek nem ibm van es lecserélné ibmre az megéretné amit mondok. Tapasztalatbol beszelek en is

    [Szerkesztve]

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • laxius_

    tag

    Na szoval.
    A kinai temarol csak annyit hogy mindegy hogy kistigrisek rakjak ossze vagy magyarok....

    A laptopos utanzas stb... tema meg.
    Ami szerintem full egyedivé és utanozhatatlanná teszi ibm tp -ot.
    Minden olyan kényelmi funkció benne van ( es csak annyi semmi felesleges szar) amire szuksege van egy laptop tulajdonosnak.
    Amikor használod érzed hogy ezt tényleg arra tervezték hogy mobil, de egyben stabil ''munkahelyet'' biztosítson neked.
    Biztonsági funkciói is egyedülállóak az antishockos cucctol kezve a lopasgatlo chippig hogy az adataid biztonsagban legyenek.
    A kijelző remek...
    A billentyűzet halk, és puha és kényelmes...
    A tapipad nagyon jo a gombjai is jol vannak felrakva.
    Halk! (legalabb is a centrinos)
    Nagyjából ennyi

    dolgozni csak pontosan, szépen...

Aktív témák