Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #8908 üzenetére

    Igen vissza tudsz majd menni. Az eleje nehéz kicsit a játéknak, csináld a főküldetéseket és akkor jobban fejlődsz. A craftolás igazából csak annyi hogy nézz körül amerre jársz..vegyél fel mindent amit találsz, keress hozzávalókat, térképeket, elkészítési ábrákat, és kovácsot aki el tudja készíteni a cuccost.

    9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , HP Reverb G2

  • Rick3D

    senior tag

    válasz jonnyjoker01 #8908 üzenetére

    Szia !

    Igen akár mikor visszatudsz. A szó szoros értelemben felporszívózol mindent ami eléd kerül.
    Vannak olyan hozzávalók amiket a páncélkészítőnél fejlesztened kell pl : Acélrúdhoz kell vasérc + szén. Ezt a Tárgykészítés - Tárgykészítési összetevők fül alatt találod meg.

    Ismerős :) Én is kezdőként DM-en indítottam. Ajánlom figyelmedbe hogy Fehér Gyümölcsöskertben az összes ? minél hamarabb daráld le ugyanis 3 db olyan cuccot tudsz összeszedni vele amik engem kiszolgáltak lvl 11ig.
    Vipera Ezüst Kard lvl 1től Fehér gyümölcsöskertben ha jól emlékszem a Vipera Iskolánál találod a tervrajzát.
    Vipera Acél Kard lvl 2től Fehér gyümölcsöskertben ha jól emlékszem a Vipera Iskolánál találod a tervrajzát.
    Harcos bőrkabátja lvl 1 től , arra már nem emlékszem hogy ehhez a tervrajzot meg kellett találni vagy alapból megvolt. A másik nyomós indok hogy a ? érdemes csinálni mert ott is találhatsz nagyon sok esetben hozzávalókat arról nem is beszélve hogy rengeteg erőhelyet tudsz találni ami jelentős a képességpontok miatt.

    Engem ezek a cuccok + amiket kukáztam mellette csizma,gatya,kesztyű (valahol lvl 8-9 tájékán évültek el azok a fegyverek.) kiszolgáltak lvl 11ig amikor váltottam a griffin szettre.
    A Griffin szett lvl 17ig kiszolgált amikor váltottam dps orientáltságom miatt macska szettre, amit hamarosan lvl 23 fogok fejleszteni.

    Remélem tudtam segíteni :) Ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák