Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Mans20 #7963 üzenetére

    Hát ha tudod, hogy milyen alak, szerintem egyszerű a képlet! :)

    Igaz azt nem tudom, hogy mit változtat, ha élve hagyod :)

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • Habugi

    addikt

    válasz Mans20 #7963 üzenetére

    Engem speciel baromira nem érdekelt hogy lesz-e következménye és ha igen micsoda.., láthattad mit művel a szajhákkal.., pillanatig sem csináltam belőle morális kérdést, levágtam mint egy marhát! :K

    Más..

    Ti nem találkoztatok olyan buggal, hogy a különböző iskolák felszereléseibe/tervrajz ha csak úgy dinom-dánom közben botlotok bele akkor előfordul hogy amikor direktbe aktiváljátok az adott begyűjtő küldetést akkor annak elkészültével ugyan azt jelzi/írja hogy megvagytok de később egyes felszerelések/elemek hiányoznak, nem lehet őket legyártatni mintha fel sem vettétek volna a tervrajzokat?
    Múlthéten így jártam a Macska iskola 2. garnitúrájával, két elem hiányzott, tegnap pedig megint előjött a Farkas 3as garnitúránál annyi csavarral, hogy olyan elemek hiányoznak a listából amiket emlékszem hogy 10-20perce szedtem össze? :F

    A Macskásnál különböző YT-os tutorialok alapján újra össze tudtam szedni a hiányzó elemeket, kíváncsi vagyok a Farkas esetében mi lesz, mert itt ugye megvan a konkrét emlék hogy összeszedtem X-Y darabot.. :U

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák