Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • melega

    őstag

    válasz Biga123 #22430 üzenetére

    Nem sikerül se steamben, se GOGban, a játékban nincs nyelvbeállítás, a feltörtek meg hamisabban működtek mint amit 2 éve letöltöttem.

    Ott az első boss hamar megvolt 2 éve a többi feltörtben nem sebződik csak idétlenkedik Geralt a mostani torrent reaktorban letöltöttekben.

    Kizárólag cseh és lengyel nyelven telepíthető amit vettem meg olyan nyelven lehet játszani

    Ebből verzióból a nyelvbeállítást és a felirat nyelvbeállítást is kispórolták.
    Nincs benne.

    Mindegy nem boldogulok vele eladom.

    Mellesleg a vastagon kiemeltek miatt nem kellett senkinek, csak amikor megrendeltem még nem tudtam azért nem kell senkinek úgyhogy az alaz.huról ne vegyetek pcs dobozos játékot az a javaslatom.
    Lehet hogy a Witcher 3-ra EN van rányomva lehet csak azon a nyelven játszható, lehet az is butított azért nem viszik el nekik.

    Mondjuk Ghost of Tsushima angol nyelvű volt és volt benne magyar felirat, de csak azért mert rá volt nyomva a dobozára hogy hu(magyar felirattal) és egy nagy EN english jel hogy angol nyelvű.
    Ezek szerint ők csak olyan nyelvű játékokat árulnak ami rá van nyomva a dobozra, és akkor van benne magyar felirat ha rá van nyomva a (hu Hungarian magyar isa dobozra).

    Figyelmeztetésnek gondoltam hogy leírom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák