Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feldeci

    tag

    válasz Frod #1751 üzenetére

    +1 a kontrollerre, én az első két hétben fel akartam gyújtani aztán kidobni az ablakon, aztán megszoktam. Portal 2 tökéletes megtanulni a használatát, most már Witcher 3, DA:I, stb stílusú játékokat sosem játszanám nélküle, de meglepő módon a Far Cry 4 is nagyon jó vele, jobban élvezem mint bill+egér.

    Viszont én az Xbox One kontrollert vettem, úgy voltam vele, hogy egyszer (vsz a Windows 10-el) lesz PC-n is a trigger rumble support (nem csak a kontroller, az LT és RT is rezeg, 4 motor van benne, nem kettő mint az X360-ban) és ha már kiadok 10k-t egyért akkor inkább adok 15k de jövőállóbb.

    Szerk: és az X1 az egyben wired és wireless, szóval nincs belőle két verzió, Windows 10-el jön a wireless vevő majd hozzá.

    [ Szerkesztve ]

  • Lidl

    senior tag

    válasz Frod #1751 üzenetére

    Hali,

    én is X360 kontrollerrel játszom elég sok játékot.
    Egy FPS tuti nem játszanék, de ilyen játékokat simán. (meg Dark Souls, stb.)

    Amúgy egy 360-as kontoller kb. 3K-ból kijön Kínából rendelve.
    Én tavaly rendeltem egyet onnan. A minősége tök tuti, teljesen rendben van. Majd a fiam ledobta és a RB elromlott. Amíg nem tudtam csere gombot rendelni, rendeltem egy másikat 3K-ért. Szóval most van kettő.
    Ha nem sürgős, akkor az Ali-ról 3K egy vezetékes. Nincs post, ÁFA és vám, csak 1 hónap várakozás ;)

    Amúgy az lenne a kérdésem, hogy aki kontorllerrel játszik, hogyan lehet átváltani sétára? Bill esetén azt olvastam, hogy futás közben a CTRL-t kell megnyomni, de kontrolleren nem találtam ilyet.

    Köszi
    Lidl

Új hozzászólás Aktív témák