Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz VTom #17440 üzenetére

    Elfelejted, hogy nem az én ötletem volt, hogy Ciri PC karakter legyen, sőt, igazából beleszólásom sincs ebbe. (Más kérdés, hogy én értem a döntés lényegét)
    Aztán, azt is elfelejted, hogy ez egy eldöntött tény, amit tőlünk függetlenül, mások hoztak meg.
    Ezen rugózni tehát tök felesleges, így azt hiszem, hogy az is egyértelmű, hogy kettőnk ellentétes érvelése közül, vajon melyik a trollkodás? :F
    Mindazonáltal, azt is említettem, hogy fenti döntés megértéséhez, illetve elfogadásához, kell egy alap intelligencia szint, vagy mondjuk úgy, alkalmazkodó készség, képesség.
    Mivel Te továbbra is a sötétben tapogatózol, úgy azt gondolom, a problémát ebben az irányban kellene keresni.

    szerk:
    Mitől trollkodás az, hogy megpróbálok Neked, Nektek elmagyarázni egy tőlem független döntést? Persze, ahogy látom, nem sok sikerrel, de ettől miért vagyok "troll"?
    Persze, a Te szemszögedből, ez nyilván az, csak mert egy számodra idegen és elfogadhatatlan ideológia részeként történik, de tudod, az elég relatív, hogy ki van a ketrec mögött, és ki van előtte.

    szerk2:
    A hsz-eim számára vonatkozóan pedig:
    Egyetlen olyan kérdésem volt, amire tényleg szerettem volna választ kapni, és ha jól emlékszem, 2x is feltettem, ám válasz nem érkezett. Minek erőltettem volna tovább?
    Amivel meg képben vagyok, azt felesleges túráztatni, nem olyan bonyolult a játékmenet, hogy ilyesmire szükség legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák