Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz VTom #17425 üzenetére

    "Eddig kb. 5 hsz-ed volt ami a játékhoz kapcsolódott,"
    Mert kb ennyi kérdésem volt, vagy ennyi esetben éreztem úgy, hogy a hozzászólásommal hozzáteszek valamit a közösség dolgaihoz. Pontosan már nem tudom, mivel kapcsolatban szóltam hozzá, de nem világos, hogy ez miért probléma?

    "Mindeközben olyan bicskanyitogató a stílusod"
    Ilyen az, amikor ostobaságon alapuló ideológiákat, észérvekkel döntenek romba. Szokd meg. Nálam, a (sejthető) világnézeteddel, nem is fogsz más kapni ;)

    cyberkind
    "Én meg azt tartom továbbra is, hogy ez a világ polkorrektségre még részben se építhető fel,"
    Azért, a világ nyugati felén, ez működik. De ha ennél lényegesebb, tartalmasabb választ vársz, akkor oda már bele kell menni a politikába, az meg tényleg off.
    Röviden azért felvázolom. OFF:
    A PC egy nagy csomag része, amit az alapvetően liberális kultúrák vállaltak fel. Demokrácia, miegyéb. Olyan sajnos sehol nem létezik, hogy fogod, és összeválogatod a csomag tartalmát.
    Van ez, mármint a Ny-európai csomag, meg van az kb, mint ami otthon zajlik.
    Példaként még annyit, hogy pl (ha) megszavaztad a Fideszt, mert pl ronyózol a migránsoktól. És bár nem értesz vele egyet, de ebben a csomagban benne voltak a kilakoltatások is, meg a kultúra leépítése, pl oktatás, vagy mondhatnám az egészségügyet is.
    Ennél mélyebben ne menjünk bele, mert nem az a kérdés, hogy ezzel egyetértesz e, hanem az, hogy rávilágítsak, mi a demokrácia lényege.
    Fekete és fehér van, még ha a valóság ennél sokkalta árnyaltabb is. A csomag, amit próbálok elmagyarázni, egy választás. Vagy jobbra, vagy balra. De mindig meg kell nézni, hogy mi van a mérleg másik serpenyőjén is, különben felelőtlen magatartással, lényegi pontokon rosszul döntesz.

    ON

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák