Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    Topikgazda

    válasz Mr_no_Name #13436 üzenetére

    ha az itt olvasható 13ezer hozzászólásnyi ömlengés, több száz "best game ever" díj, az Internet népének általános elégedettsége és szerény véleményem, miszerint soha életemben nem játszottam jobb játékkal, és 2 éve sikeresen blokkolja az ingert, hogy bármi mással játsszak, sem győz meg, akkor ez egyszerűen nem a te játékod

    amit leírtál, az alapján te valami hack'n'slash-t keresel, amiben tápolhatod a hőst, aki a végén ember méretű kardokkal b*sz ketté kontinenseket.
    a Witcher nem a te játékod. itt sztori van.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz Mr_no_Name #13436 üzenetére

    Ha nem tetszik nem kell erőlködnöd szerintem sem. Nagyon sok embert megfogott a játék, a jól kidolgozott történet a jobbnál jobb karakterek.Nekem személy szeint tetszik az is ,hogy nem a hentelés hozza mával a szintlépéseket. Nekem tetszik ahogy a játék adagolja a fejlődéshez szükséges pontokat és cuccokat. A karakter építése is tervezhető sőt akár az alapoktól újrakezdhető anélkül ,hogy csalni kéne vagy új játékot kezdeni.

    Alapvetően közelharcra épít a játék és szinte csak kardokkal. Azonban számos képesség van egyszerűbb varázslatok játék közben bevethető bombák (gránátok). Én azt tapasztaltam ,hogy jól lehet ezeket kombinálni és lehet persze ugyanazokat a mozdulatokat ismételgetve csapkodni ,de ha elég ideig játszol vele és felfedezed a lehetőségeket akkor rájössz ,hogy egy-egy harcot emberekkel vagy szörnyekkel akár művészien is lehet kivitelezni.

    Kevés dolgot lehet felvenni? Több tucatnyi növény, alapanyag, étel,ital, öltözet, könyv,receptek,ábrák,küldetéshez kapott vagy szükséges tárgyak és ehhez jön még a számtalan fegyver és páncél készítéséhez szükséges alapanyag amiknek egy részét a szörnyek testrészeiből lehet kinyerni. Amiket negatívumként említettél az én meglátásom szerint abszolút nem fedik a valóságot. Nem foglak győzködni.

    2-3 órával még még csak meg sem karcolod a felszínét a játéknak... ebben lazán van 150 óra. A legtöbb cucc eleinte gagyi kb a 20. szinttől kezd alakulni. A képességek fejlesztéséhez szintén jó pár szintet kell lépni.
    Nagyon sok embernek tetszik (nem véletlenül) ,de ha neked mégsem hát bumm, biztos ,hogy nem Te vagy az egyetlen. Ha nem kapsz rá az ízére akkor ne erőltesd én azt mondom... :D

    [ Szerkesztve ]

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

Új hozzászólás Aktív témák