Keresés

Aktív témák

  • hohoo

    senior tag

    Melyik grafikai beállítások vannak a legnagyobb hatással a teljesítményre a játékban? (a hírhedt szupermintavételezésen kívül)
    Olyan sok van és mindegyik után újra kell indítani, gáz letesztelni mindet...
    Egy radeon 3870-el játszanám, szaggatás nem is vészes maxon sem (super izét levéve persze), viszont borzalmas input lagja van az egérnek, vagy fél másodperces késéssel mozog.

    T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

  • hohoo

    senior tag

    Ez a játék tényleg szar vagy valamit nem vettem észre?
    Először is a kardozás most tényleg ilyen diablos hacknslash lett(klikkelgetni mint a hülye néha elfutkározni (már ha éppen hajlandó futni mert van amikor csak áll mint egy hülye))?
    Honnan a piből kéne tudnom hogy hova scriptelték be az átjárható dolgokat (mert ugye semmi szabadság nincs attól hogy én úgy látom ott át lehet menni, itt átmászni még nem lehet)?
    Milyen utmutatás ez hogy omlaszd be a nekkerjáratokat? Milyen nekkerjáratokat hol a francba? Ahol kiírja ott elég nagy területen nincs semmiféle járat.
    Menjek le a troll barlangjába. Felmegyek a híd tetejére, semmi. Körbemegyek semmi. Próbálom követni a folyó partját egye magasabb mind2 irányban. Aztán meg az erdőbe teljesen random helyeken rámtámad vagy 10 szörny, csoportos mód mint az 1-ben meg nincs, vagy is nem tudok róla mert egy retkes irányítás beállító felület nincs, a legtöbbet irányítóbillentyűt így is a billentyűzet végigzongorázásával találtam meg, mert a tutorial feliratok általában harc közben jelennek meg 2 másodpercre macskapöcse betűméretben.

    [ Szerkesztve ]

    T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

  • hohoo

    senior tag

    válasz schwartz #1461 üzenetére

    muhaha agy-sérv :DD ehhez a játékhoz kb annyi agy kell mint a diablo2-höz :) plusz egy kis megszállottság hogy bolyongjál fél órát mire megtalálod a készítők által bescriptelt ösvényt (mert hogy ugye mindent 1 féle úton lehet megközelíteni, és azt már megtanultam a witcher 1-nél hogy a logikus útnál mindig szó szerint láthatatlan falba ütközöl, vagy nem jelenik meg a menü :)

    Így első fejezet közepén lejött néhány dolog a játékból:
    -unalmas küldetések 5x ugyanazt újra és újra pl az elején a ballisztánál minden milliméter beállítás után "öld meg az ellenséges katonákat", ott is a beállítás annyiban kimerült hogy nyomogatni kell az egérgombot jó gyorsan.
    -botrányos magyar fordítás, nem csak egyszerűen rossz hanem bizonyos részek teljesen értelmetlenek, már a beállításoknál is nettó marhaság a fordítások 50%-a, érdemesebb angolra állítani
    -zavaros történet bizonyos előzmények amikről beszélgetnek nincsenek is benne a witcher 1-ben, sem sehol, csak nézem hogy ez meg mi a rákról beszél? Elve az egész valami ostromnál kezdődik, de hogy hogy kerültek oda meg mi a helyzet arról szó sincs, pedig állítólag a 1 végétől kéne folytatódnia
    - 0 szabadság bolyongással kell megtalálni a készítők által kijelölt egyetlen ösvényt a küldetés végéhez (tehát az 1 hez képest semmit sem fejlődött ebben)
    - a verekedés rendszer... hát azt aki kitalálta az tuti nem normális, kb gta sa kocsiugráltatás szint(ami dög unalmas, de egyben rohadtul idegesítő)
    - az 1 meg tudott fogni úgy hogy alig tudtam otthagyni, ebből viszont fél óra játék után mindig ki kell lépnem

    T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

Aktív témák