Új hozzászólás Aktív témák

  • Brenor

    aktív tag

    Tegnap vittem végig a játékot, és szerintem zseniális lett. Szerintem nem kellett volna ez a felesleges hiszti, mivel a történet rendben volt, Abby egy jól megírt karakter lett, nekem nagyon tetszett az, hogy az antagonisták nem azok a tipikus fekete-fehér karakterek voltak. Kell egyfajta nyitottság az ilyen történetek iránt. Nekem az a teóriám, hogy sokan azért nem tudták befogadni ezt a történetet, mert egyrészt hollywoodi trash fogyasztók, akik odavannak mondjuk a Marvel filmekért, és ők nem biztos, hogy ezt a történetet értékelni fogják. Nem csak a Hollywood tehet az infantilizmusért, hanem az olyan játékok, mint Fortnite, LoL, CoD. Ezekből a játékokból hiányzik a mélység és az antagonisták szuper gonoszok.
    Megnéztem az Angry Joe értékelését és beszarás mekkorát hisztizett 40 percen keresztül. :D Annyira felszínes ember, hogy az valami hihetetlen. Az volt a baja, hogy nem olyan volt, mint az első rész nem a Joel, Ellie kalandjai folytatódtak, ezen dühöngött 40 percen keresztül. :D Eszembe jutott a Twin Peaks 3. évadai. Ott is rengetegen hisztiztek, mert nem olyan volt, mint az első két évad, de szerintem a legjobb évada lett. Úgy látom a probléma infantilizáló szórakoztató iparban van, és emiatt nem nyitottak az emberek új és mélyebb dolgokra.

Új hozzászólás Aktív témák