Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz keIdor #820 üzenetére

    Hat nem tudom, hogy oszinte legyek engem ez mar inkabb zavar kisse. De meg mindig jobb mint szerencsetlen svedeknek, mondtak tobben is hogy a skandinav nevek hagyjan de vannak ilyen random kitalalt szavak amelyeknek angolul kiejtve total idiota jelentesuk van pl 'edeny moso' meg hasonlok. :D Egy jo baratom meselte hogy parszor ugy erezte magat mintha egy IKEA ujsagot olvasna. :DDD
    Mondjuk ez legyen a legnagyobb gond... A jatek szerintem fantasztikusan jora sikeredett, nagyon tetszik es tenyleg ugy van vele az ember hogy meg a nagyobb hibakat is elnezi. Elkezdtem olvasni a TES tortenelmet hogy megjobban kepbe keruljek, hat mit ne mondjak le a kalappal az elott aki ezt az egesz univerzumot igy kitalalta es megirta etc. Erdemes utana nezni dolgoknak mert nagyon erdekes es sokat ad a jatekhoz.
    Az lenne a jo ha a jatekban levo konyveket le lehetne szedni pdf-be mert magaban a jatekban egyszeruen nincs turelmem vegigolvasni de egyebkent azok is nagyon erdekesek meg sokszor bennuk van a megfejtes egyes dolgokhoz.

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák