Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz #19617792 #3059 üzenetére

    Ment pü, hogy megérts.

    Źşë': Na, ez teszi agresszívvé a játékosokat, nem az, hogy lövöldöznek. :DDD BF3-mal nem játszom. Talán az a bajom, hogy nem a 8milliomodik javítás és nem hivatols javítócsomagok tucatjai után kaptam meg, mint az Obliviont. :B Egyre inkább úgy látom, hogy az ember csak akkor vegyen programot, ha az már csak 2k-ba kerül, és jó eséllyel használható is (+1-2 év). Igaz, hogy várni kell rá, de akkor már egy közepes gépen is elfut.

    wikings2: Én az elődhöz viszonyítok. Arra mondom azt, hogy még az én kényes ízlésemnek is szinte mindenben megfelelt (igaz, már alaposan feljavítgatva). Folyamatosan követett minden történést, mozdulatot, eszerint fejlődött az ember, nem voltak túlerősizált ellenfelek, könnyen lehetett kezelni, stb. Ezt b.szták el "fejlesztés" címén. Nekem valahogy nem szimpi, hogy valaki kardozással legyak egy rakás ellenfelet, de ezzel éppen a varázserejét tudja fejleszteni, ha azt akarja. Nem logikus, még a játék saját világában sem.

    A konfigoddal semmi baj, főleg, hogy a játék egy bő 5 éves motorra épül, nálam ki sem használja sem a procit, sem a GPU-t, ha meg a VSync-et leveszem (driverből, másképp nem megy), lefagy betöltéskor. Ja, +1 bug, :B

    Brent: Ki igényes, ki kevésbé. :P A kocsidat is ilyen bősz alázattal eltologatnád, ha pár hónappal a vásárlás után jönne ki egy patch, amelyben már benne van a kormány? :F Azt sehol nem írtam, hogy a játék rossz lenne.

    Lenry: Na, majd te is megkapod, hogy mit nyavalyogsz. :P Tessék elfogadni, hogy majd valamikor használható lesz a program. :(( Engem szerencsére még nem dobott ki. Én azért várnék valamiféle javítást, hogy végre ne csak azért legyen a kurzor a képernyőn, hogy kitakarjon valamit, hanem mondjuk használni is lehessen az egeret. Vagy, mondjuk, hogy tudjon a karakterem pl. aludni, mert az még ENTER-re sem működik.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák