Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balint107

    aktív tag

    válasz Tirexi #18818 üzenetére

    Érdekes dolog ez. Sok mindennel persze egyet értek, meg el tudom képzelni, hogy így van, csak én nem tapasztaltam még. Mondjuk én még csak pár hónapja "játszok" a Skyrimmel, úgyhogy bőven érhet még negatív meglepetés, illetve tapasztalat abból, amiket te már rég megmondtál :R

    Kb 2 hónapja lőttem be a mod listát normális sorrendbe, előtte lépten-nyomon fagyott meg kilépett játék közbe. Mikor a küldit csináltam nem mertem barangolni sokszor csak gyors utazni, mert amint jött valami ellenség kilépett. Viszont szerencsére azóta még semmi hasonlót nem tapasztaltam. A mentéseket mindig betölti rendesen, nem is kell eget rengetően sokat várni, és játék közben is elvan a játék aránylag bug mentesen. Igaz a mini laggok azok állandóan jelen vannak, fene a képit...

    És nem is az, hogy az FPS lenne kevés, hanem megyek 30-35 FPS-el és beakad a játék újból és újból :S..Nem hosszú időre csak pillanatokra, de az FPS meg változatlan... De ugye fent van a 2K textúra is. Szóval van egy folyamatos alap lagg jelenség a játékban, bármit csinálok, bármit állítok lejebb vagy feljebb az úgy megmarad...Viszont érdekes az is, hogy a legelső verzióba, ami működő volt és jól össze lett hozva 4K textúrák voltak mindenhol, ugrids felnyomva 9-esre (igaz nem is rajzolódott a grafika még messze sem), és elment...Akadt ugyanúgy, meg elmondható hogy talán még lassabb volt, de semmi extra..Először kicsit elszálltunk a beállításokkal, hogy biztos bírja még a gép, aztán hoppon maradtunk, hogy lehet egy kicsit sok volt ez így mindenből, és komolyan bizakodva vártuk, milyen jól fog menni ha a textúrákat levesszük 4k-ról 2k-ra, az ugrids-et vissza alapra, és nem..A laggok ugyanúgy meg maradtak mint előtte, összességében talán elmondható volt azért, hogy picit jobban szaladt a játék, de nem volt eget rengető 30-40 FPS különbség, de szerintem még 10 sem. 5-6 FPS átlagban. Legalább is nálam real visionnal. Szerintem valahol a skyrimről elmondható, amit te is mondtál, hogy rossz a motorja mint a Crysis-nak... Olyan mintha egy szintnél már nagyjából jól menne a játék, mint amennyire képes, és onnantól már hiába a bikább gép nem lesz jobb nagyon a helyzet... A Crysis esetében is kellett egy erős dual core gép, 6 GB-rammal egy GTX 650-el, hogy mindent fel lehessen tenni maximumra és többé kevésbé kevésbé akadva elmenjen, és hiába rakok alá azóta még erősebb gépet, jobb kártyát, nem nagyon változott a helyzet, csak minimálisan....

    [ Szerkesztve ]

  • Redcaster

    őstag

    válasz Tirexi #18818 üzenetére

    Hát akkor felejtős :)
    Olyan ENB-t esetleg tudtok ajánlani, amit egy 4 GB ram, 2,90 dual core proci, nvidia geforce 1gb config elbír, és szép is?

Új hozzászólás Aktív témák