Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz fiATHaLON #112 üzenetére

    Nos, megfogtad a probléma lényegét. 20-30 éve játékosok fejlesztettek játékokat, ergo tudták, mit fog élvezni a játékos is. Ma marketingesek működtetik a gépezetet, azon az alapon (amit az élet igazol nap mint nap), hogy kellő körítéssel a szart is el lehet adni. Egyébként minek kellene folyton-folyvást megváltoztatni évtizedek óta megszokott beállításokat? Ja, a konzol miatt, nehogy már ekkora munkát vegyenek a nyakukba a programozók. A legriasztóbb példa a Mass Effect 2, hát az tényleg egy kezelhetetlen szar lett, pedig én megpróbáltam megszokni, megszokott gombokra állítani, de hiába, mert a kombók talán pókokra készültek, de hogy nem emberre, az tuti.
    Abban reménykedem, hogy bár sok dolog nem tetszett nekem a Morrowindben, másoknak meg az Oblivionban, azért végül csak élvezhető lesz végül a Skyrim. Egyelőre csak negatív tendenciát látok abban, hogy a mindenre kiterjedő, folyamatos fejlődést, ami a kedvencem volt Oblivionban, kivették az idióta, és illogikusan elosztható XP-k lesznek (megint).

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák