Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz The IT guy #10546 üzenetére

    Az alábbiakban kisebb SPOILEREK lehetnek, aki nem akar tudni róla, az ugorja át ezt a hozzászólást!

    Persze, tegnap rögtön lerántottam.
    Simán települt, de Xboxon nem is szokott gond lenni egyáltalán, 1600MS pont volt (húzós!).

    Eddig nagyon tetszik, én mondjuk a Morrowind itt játszódó kiegészítőjével nem találkoztam korábban, így nincs összehasonlítási alapom. A bejárható terület nagy, a visual design nagyon jó most is (kicsit féltem, hogy Adamovicz halála után mi lesz, de egyelőre úgy tűnik, hogy alaptalanul).

    Vannak új fajok/lények, új alapanyagok, új potion-ök, új fegyver anyagok, új shout, satöbbi-satöbbi-satöbbi. Tegnap óta beletettem kb. 12-14 órát, de a fő küldetésszállal semmit nem haladtam, csak mászkáltam, felfedeztem, megcsináltam egy-két mellékküldetést, könyveket olvastam, ilyesmik.

    Eddig öt misc. questet és négy nagy questet találtam (utóbbiból az egyik a fő szál), eddig 11 helyszínt fedeztem fel, de 30 biztosan van, mert arra van achievment. :)

    Szerintem az én tempómban egy jó 50 játékórát bele fogok rakni, de ha valaki rohan, biztosan sokkal hamarabb lehet vele végezni.

    Hogy egy picit árnyaljak a képen, azért azt is el kell mondanom, hogy szerintem picit bugos a játék, nem tudom hogy a DLC, vagy az új 1.8-as patch a ludas, mindenesetre amiket észrevettem:
    - a DLC hoz egy új pókfajt a játékba, ezt körülbelül ötödjére tudtam meg, hogy albino spidernek hívják, mert miután megöltem, mindig eltűntek a darabjai (mintha "beleestek" volna a padlóba)
    - az egyik helyszínen furcsa színű köd/füst gomolygott néha a földön, hasonló színe volt, mint a dungeon-ökben kiömlött petróleumnak (bíbor-rózsaszín-sárgás, "színváltós"), ezzel egyelőre egy törpe romban találkoztam több helyen, de más helyszíneken nem, így lehet, hogy ez szándékos dolog, nem tudom, de egy idő után feloszlott/eltűnt
    - új helyszín betöltésekor néha nem jelenik meg az automatikus mentésre utaló üzenet, de a játék kb. 10 másodpercig nem reagál semmire, mintha kifagyott volna.

    Összességében eddig egy jó, tartalmas DLC-nek tűnik nekem a dolog.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák