Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz CJ4567 #21636 üzenetére

    Hat, ugyeskedni kell (itt a mellekszalakra gondolok, vagy csak ugy celtalanul ogyelegni jobbra-balra, teruletet felfedezni), es az elejen ajanlatos a staminat fejleszteni, es akkor 5 kiloval tobb cuccot tudsz cipelni szintenkent.Az elejen az a gond, hogy eleg nehez cuccokat kell osszeszedj, amik 15-100 aranyat ernek.
    Jaj es az elejen nem art szert tenni egy Stendhar vagy mifele amulettre, +10 beszedkeszseg, 1-2 arannyal tobbet kapsz a cuccokert az elejen.

    Vesa valoban tevedtem, nem 2500 arany a fehervagtai haz, hanem 5000, azert ragadt meg a 2500, mert 25000 a torpvarosi haz.

    DZs most en is epp ezt csinalom amit mondasz, 1-2-3-as pont. Mar atalakitottam vagy 200 vasercet arannya, vagy meg tobbet vegulis, de mar unom a buvolt ekszerek kesziteset is, mert annyira dragara keszitem oket, hogy a kereskedoknek nincs ra penzuk megvenni.Igaz, befektettem egyeseknel +500 aranyat, de meg hatravan az 1000 aranyas befektetes is, akkor majd meg szedek ossze penzt.
    Az elso vegigjatszaskor a 4-ik pontra fekudtem ra, volt akkor is penzem dogivel.
    Majd keszitek par kepet, hogy hogy nez ki a hosom par kulonfele pancelban.
    Tegyetek ti is :C

    UI : most jut eszembe, hogy nagyon hianyolok egy kiegeszitot, vagy kettot, ami az Oblivionban volt.
    1.Sajat lovagkastely
    2.Sajat magustorony

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák