Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz kiskornel #12480 üzenetére

    Én is úgy láttam, hogy jobbára random tölti be a készletet megszólításkor. Pl. enchant-javító főzethez kellett volna boszikarom, aztán már nem volt az árusnál, mire visszamentem megvenni, de varázsruhával is jártam így, mi több, azt heteken keresztül sehol nem találtam (Destr. Master). Végül úgyis csináltam feljavított fejlesztéssel és feljavított enchant-tal vmi. 500 körüli értékű dragonscale armort, oszt' jó napot. Utána szinte rögtön megtaláltam az addig keresett ruhát az egyik árusnál. :((

    Az is életszerűtlen, hogy miközben olcsón adod el a cuccokat, és drágán veszed, a szerencsétlen kereskedőnek sosem javul a portfóliója és a vagyona, ráadásul azt sem látni a házon vagy az előtte álló hintón, hogy kivenné a profitot a bizniszből. Hová lesz a pénz? Kezdem azt hinni, hogy devizahitelt törlesztenek... :U

    genndy: Nem szeretek vesztegetni, inkább meggyőzni. A való életben is gazdaságosabb, de főleg hatékonyabb a "persuade" ha valami biszbasz ügyintéző, cég szórakozik, vagy éppen orvos kéri az "egyéb dokumentumokat". ;]

    De akkor majd, mod lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák