Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • umbibumbi1

    tag

    válasz woker #6782 üzenetére

    szia
    köszi a választ,valahogy eddig elsiklottam az áttekintésen efelett (nekem a uplay magyar nyelvre van állítva).
    ott van a season pass,megkaptam a két fegyvert is (meg is lepődtem,mert az elsőben kaptam két szettes tárgyat,de 30-ast).
    a ruhákban most hirtelen nem vagyok biztos,de kaptam az elején valamiket,szerintem az volt az.
    de már annyi mindent nyitottam meg szereztem,hogy a fene sem emlékszik :)

    én a cdkeys.com-ról rendeltem elő,ha jól emlékszem vagy 11-én este vagy 12-én reggel ott volt a kulcs,azt tudom,hogy amint volt időm telepítettem is 12-én és indítottam,hogy minden oké legyen.nem volt hiba.
    egy kulcsot kaptam,de mikor olvastam,hogy van ahol kettővel oldják meg akkor már forgattam a fejem.

    igazából csak az a fura,hogy miért ajánlgatja a Year passt.eszembe jutott,hogy nem olyasmi mint a siege Year pass,hogy évadra szól,hanem konkrétan egy éves időszakra,így ha valaki más időpontban veszi meg akkor más lesz a lejárati dátuma vagy ilyesmi.mint egy prémium előfizetés.

    most hirtelen olyan érzésem van ezzel az ultimate verzióval,hogy a játékosnak nem annyira éri meg,hiszen lényegesen többe kerül,de a fejlesztőnek meg bagatell összeg...
    nézegettem mit ad érte,de a fene tudja.úgy voltam vele,hogy az első is nagy favorit volt,itt sem akartam lemaradni semmiről.
    amikor csapatban játszottuk anno az elsőt már akkor is utáltak a többiek,mert néha képes voltam 20 percig pakolgatni a cuccokat :) itt még rossszabb a helyzet :) csak sajna időm nincs …
    működik magyar klán amúgy?van értelme?

    amin meglepődtem,hogy a fegyvermodok negatív tényezői majdnem mind eltűntek.ez játékos hiszti vagy valami más miatt voltak?mert érdekes,de mintha pont a patch után lett volna így …:)

Új hozzászólás Aktív témák