Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoOne1976

    őstag

    válasz Deck #27209 üzenetére

    Nekem is ez a bajom. Még sima játékkal és a loot donatelésével is tudok haladni. De utána hogy? Redditen azt láttam, hogy egy szett maxolása 6 gear, 3 fegyver, 2 skill, kb 2000 exo betörését igényli. Ezt mennyi idő alatt lehet összeszedni? És akkor ez még csak egyetlen komplett szett.
    Azt nem értem, hogy a fejlesztők ezt nem gondolják végig? Vagy de, és jót röhögnek a playereken, hogy itt a tartalom amiért sírtál, megkapod, de fájni fog.
    Azt gondolom a legfontosabb volna a nyersanyag szükséglet ésszerű belövése. Hogy egy hét alatt ne tudj mindent kifarmolni, hogy át kelljen gondolnod mire költöd, de ez így vicc a számomra. Több mint 2 ezer órám van a játékban, igaz több, mint egy éve abbahagytam, de volt olyan este, hogy egyetlen exot sem kaptam. A countdownban elszaladgálok most, lootolni jó, de ez a gear fejlesztési progress abnormális, így nem is foglalkozom vele.
    Szerintetek mennyi idő volna összeszedni mindent, akár csak egyetlen fullos cuccra? (Nesze neked build diverzitás.) Szomorúan hallom a beszélgetést a klánban, hogy ki kell találni és kiosztani, hogy ki húz dps, ki tank, ki healer buildet stb.

Új hozzászólás Aktív témák