Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz Anonymus23 #11592 üzenetére

    Azon már változtattak vagy még mindig nem tudna %-os armort pörgetni “sima” armor bónuszra? Így az kapásból ki is esik a listájából.

  • kabos777

    tag

    válasz Anonymus23 #11592 üzenetére

    Az összképhez ennyit tudok gyorsban hozzátenni.

    Mellény most esett és próbálom olyan irányba vinni, ami jobban erősíti a szettet. Játékban igyekszem fedezékből operálni, kevés rambozással megfűszerezve.

    Azzal tisztában vagyok, hogy rinohoz armor kell és sokak szerint jó ha 300hoz közelít jobban.
    Ezért vagyok dillemában, hogy az armort emeljem és sas szemekkel figyeljek rino ikont, hogy aktív legyen talent mindig és akkor kapok egy kis +kakaót sebzéshez.
    Berserk adott helyzetben jobb lehet, most viszont ezt dobta a loot gép. Ebből tudok építkezni. Kinek a pap kinek papné...

    Van az, hogy fixen tolom rá AWD-re, ami +4% a mostani helyzetben és állandóan él!
    Netán a HEAL szintet picit megtolom az adott paraméterekkel tovább tudok talpon lenni és ölni. Ebben viszont nem érzek akkor potenciált.

    CHC v. CHD. v. HSD ez már megint hit kérdése valahol, CHC-n tolnék első megérzésre.
    Viszont nem vagyok HS kill császár, de igyekszem fegyverrel bucira lőni lehetőség szerint és közép távon azért megy a P416-al és ehhez ha lenne Yaahl kesztyű talán javítana picit a hatékonyságon.

    Fenti szettnél még a kesztyűt szeretném cserélni ha esne végre Badger tuff vagy Yaahl + Hard hittinggel v. Devastatingel. Armor v. Vital az kiesett kesztyűn. Badger tuff + Hard hittinggel 100% lenne elit sebzés, az bőven elég.
    Maszk esetén is várok egy hard hittingest

    Ha ez így összeállna, csak a kis százalékok optimalizálgatása és módosítók cserélgetés nagyobbra lenne.
    Karácsonyig csak összejön... :DD

Új hozzászólás Aktív témák