Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz Petie #4681 üzenetére

    A legjobb E-s kocsi a Nissan Skyline... ezt hogy nem vetted észre, ha már ott voltál 350Z-t venni.. haj-haj.
    A nevezési díjxpróbálkozások száma=egy szép összeg, ami megy a nyereményalapba. A kihívásod lejárta után pedig a 10%-kát megkapod, sőt ha tenyered (érteeed?? :) ), akkor Tiéd lesz a nyeremény.
    Mapon rengeteg plyert láthatsz, de valószínüleg itt is van vmi max amennyit egyszerre tud mutatni (pl ha zoomolsz egy helyre, akkor ott még többet fog mutatni, mint korábban... remélem ezt is érted)

    Sirpi: GigaLOL AtariEU - US együttműködés rulez :DDD

    Tibiajax: én segítek szívesen, term majd csak ha hivatalosan is megjelenik :DDD

    bOtX: A már rengetegszer leírt módon kell megcsinálni (szörcs for radio in the kereső). Csak mp3-mat játszik le, és játékon belül num9-el válhatsz csatornát.

    Sanci789: Nekem is csak nehézkesen jött le, úgy, hogy elindul a letöltés (Operában), látszólag nem történik semmi, csak a winyó teker, de egyszercsak lent lesz. Mellesleg nekem letöltés/kicsomagolás után sem működött... az emulált disc helyén egy üres lemez volt (DaemonTools Pro Advancedet használtam). De másoknak jó, uh bármi lehetséges...

    Még valaki valamit? :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák