Új hozzászólás Aktív témák

  • szabod

    senior tag

    Helló mindenki!

    Készültem egy kis karácsonyi meglepetéssel nektek. Hosszú idő után elkészültem a TDU-s autóskártyámmal, amit innen le is tölthettek. A játékban található összes autóról és motorról készült kártya, így 136+1 kártya található a "pakliban". 6 tualajdonság alapján lehet a járműveket összemérni: motor típusa (hengerek száma), teljesítmény, lökettérfogat, végsebesség, súly és gyorsulás (0-100). Csakis alap típusok kerültek bele, azok amiket a szalonokban meg lehet találni, tehát senki ne számítson pl Saleen S281-re. Igazából nem játékra szántam őket, csak úgy nézegetni (persze akinek van nyomdája, az kinyomtathatja az összeset :DDD :DDD ) Végül annyit, hogy nem vagyok egy nagy photoshop mester, szóval van bőven hiba a kártyákon, kezdve attól hogy az alap eléggé elüt a fotóktól, 1-2 helyen vágási hibák vannak (amúgy nagyon unalmas munka volt, 5-6 kártya után már a bealvás szélén voltam :) ), de szerintem ezek ellenére jól sikerültek (ego :DDD :B ). Úgyhogy mégegyszer boldog karácsonyt mindnekinek!!! (igaz még van 9 nap)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák