Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz lama2k #11 üzenetére

    Lehet, hogy csak nagyon tele van a winchester, gabalyodnak össze a programok, az igazság, hogy mostanában nem sokat törődtem vele. És nem is ez az egyetlen UFO jelenség a gépemen, de tény (vagyis feltűnik), hogy egyre lassabban kezdi el a felvételt.

    Rec, aztán 3, inkább 5 sec. semmi, se kép (feketeség)-se hang, aztán elkezdi a felvételt (vagyis folytatja a műsort). A stop után ugyanez. Valószínű, ez gépfüggő!

    Mégvalami. Az Ati programjában volt pause gomb a felvétel alatt, a WinDVR-ben nincs.

    Azért félre ne érts, nem rossz kártya, sőt ezekkel ki is merültek a hibái! Inkább csak leírtam, mint tapasztalat.


    Drivergond nincs több, magától meggyógyult a gyári. Igaz, mint mondtam a WinDVR sokkal jobb! Habár ez meg nem tudja a Teletextet, de az a gyári programmal sem százas. (Nekem még sosem volt tévém, ahol rendesen ment volna a TXT. Lehet, hogy ez valami átok!)

    Még a WinDVR-ről egy megjegyzés:
    [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=28454[/L]

    A távirányító az azért jó, meg lehet programozni is, összesen 9 programot állíthatsz be (DVD, audio, amit csak akarsz), azon belül meg a billentyűparancsokat te programozod be, szóval az nagyon okos, csak hiperérzékeny. Mondjuk a 12-es csatornát akarod bebillentyűzni, nyomsz egy egyest, erre a 111-en találod meged...

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Aktív témák