Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz erahurka #11 üzenetére

    Csak a szöveghez nincs gondom, értelemszerűen.
    Viszont maga a rendszer annyira nem kézreálló számomra, és olyan szinten frusztráló rengeteg apró dolog benne, hogy két hónap alatt sem tudtam megszokni, végül vettem inkább egy Samsung tabot (csak még nem foglalkoztma az ipad eladással). Néha előveszem újságolvasáshoz, de kb ennyit használom.

    Igazából én vagyok a hülye. Anno megvettem 5 év PDA és 4 év Windows Phone használat után az első iPhone-t, amit egy hét után eladtam, mert akkora egy rakás fekália volt (aki használta, tudja, hogy az első készülék csak egy feature phone volt szép külsővel, irdatlan buta belsővel - persze aki egy nyomógombos telefonról váltott, annak egy csoda volt, de smartphone-ként nem lehetett használni, hisz nem is volt az)
    Később vettem egy 3GS-t használtan, hogy hátha megtetszik a rendszer, mivel már tényleg smartphone lett, de nagyon gyorsan egy Sony Arc S-re cseréltem, ami számomra kézenfekvőbb volt és közben öröm volt ránézni.
    Utána még egy iPhone 7-et kértem kölcsön (ha jól emlékszem), de akkor sem szerettem meg a rendszerét (akkor már nem adtam pénzt érte előre).
    Az iPad szerintem is az egyik legjobb terméke a cégnek, sok szempontból (akkuidő, kijelzőarány) nekem a legideálisabb lehetne. Csakhogy a rendszer felépítése, az, hogy számomra minden egy vagy két lépéssel többet igényel a megszokott dolgaimhoz, elvette tőle a kedvem (nem, nem kell meggyőzni engem arról, hogy az jó úgy, ha nekem nem jó - nem kell, hogy mindenkinek ugyanúgy tetszen minden). Az, hogy a droidot úgy szabom testre, ahogy nekem a legkényelmesebb, és ezt nem tehetem meg az iOS-nél, nekem nagyobb érvágás, mint az előnyök, amit nyújt. Épp ezért ez a tablet lenne a non plus ultra nekem, de teljesítményben annyira túllő a szükségeimen - ezzel növelve az árat - hogy nem hiszem, hogy a pár hónapos tabot le fogom cserélni most erre, de ez azt kommunikálja nekem, hogy van remény a "csík-kijelzők" médiafogyasztási halmaira a produktivitás zászlajának kitűzésére...

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák