Új hozzászólás Aktív témák

  • Vmiért mégis busszal kelett mennem :(((
    Na, de ez most nem lényeg! Ehemm... már elnézést..., de QRVA JÓ volt. Életem top 5 élménye közé sorolnám... percre pontosan ( :D ) 12 óra meccset néztem élőben 2 félórás szünettel.
    Gyorsan megtaláltam a csarnokot, bemegyek az első szimpatikus szektorba, hát veleme egy szinten ütöget egy sárga pólós és egy fehér-kék pólós csaj. Mondom jól van biztos vmi melegítés féle, a következő másodpercben arra eszmélek, h az egyikük Ana Ivanovic a másik pedig ellenfele, a román Monica Niculescu. Utánuk még láttam Jankovic-ot, akit Sorana-Michaela Cirstea meg is vert, majd a párosuk iszonyat sokáig tartott, de végül a szerbek nyertek.
    Grétának Grat, mert megverte az ellenfelét. Sajnos Áginak nem jöttek a szervái, de egy Patty Schnyder ellen ez nem is volt könnyű. Párosban eleinte Gréta vitte a csapatot, majd neki jött egy hullámvölgye, ekkor Ági játszott jól, végül sajnos a Svájci páros legyőzte a lányainkat. Azért fel a fejjel! Összességében boldog vagyok, h ilyen jó magyar játékossaink vannak, ilyen fiatalon még nagy jövő állhat előttük.
    Ja, és a a két félórás szünet: Megvan ennek a feelingje... az egyikben ugyan csak szendvicset vettem és sétálgattam (már nagyon fájt mindenem a sok üléstől...), de csak mert 8 óra körül már majdnem minden hely bezárt. Az előtte lévő szünetben pedig lehetett játszani tenisz PS2-n, masszázs székbe ülni, kipróbáltam a Wii teniszt nekem nagyon jópofa játék, mondjuk egy game-t játszottam és egy 6 év körüli kissrác megvert :D , de naggggyon profi volt :D . Lehetett miniteniszezni és volt egy adogatás sebesség mérő is nekem especiel 3 ütésből 139 volt a legjobb.
    Szóval hatalmas élmény volt... :C

    "Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

Új hozzászólás Aktív témák