Aktív témák

  • Lambda

    tag

    Nézegettem ilyen ügyben a témákat de konkrét választ nem kaptam a kérdésre ami az, hogy hogyan lehet gépről feltárcsázni egy pl MATÁV telefont? Olyanra gondolok, hogy van pl egy modemem vagy vmilyen kártyám amibe belerakom a telefonzsinórt és akkor a gép hangfalain hallok és a mikrofonon keresztül beszélek. Nem az igyenes megoldások érdekelnek tisztában vagyok vele hogy akkor a telefonszámlám menne, csupán az érdekel hogyan lehetséges, vagy lehetséges-e? :) Van egy Diva isdn kártyám vagy mi a szösz :) azzal pl lehetne?

  • cabal

    tag

    Hali!

    Lehet, én pl a saját modememet szoktam használni erre a célra. Nekem külső modemem van és azon található mikrofon és fülhallgató cstlakozó is és a hozzá adott szoftver segítségével minden gond nélkül tudtam sima telefonbeszélgetéseket lebonyolítani. Szóval szoftver kérdése az egész. Nézz körül a neten. SuperVoice vagy valami hasonlót keress, esetleg a modemgyártó honlapját nézd meg. Ja, nekem DialCom modemem van.

    Attila

    ''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

Aktív témák