Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HandsOnHard

    csendes tag

    válasz horvathkrisz #17 üzenetére

    Toltam egy kicsit a Gamet.

    Hát nekem nagyon bejön, Most egy ideig tuti ezt tolom majd.
    egyböl magával ragadott, nagyon a szép a garfika, az adataimnál szareplő configal átlag 110 fps körül volt, 1360*768 as felbontáson, mindent maxra tolva, AA és AF-t is, csak a HDR-t kapcsoltam ki.

    Ahoz képest hogy béta jó sok szerver van, egyböl beállitaitam hogy 50ping allatit keressen és még igy is kidobott jópárat. A játékterek elég jók, tégasak, a grafika nagyon egybe van, nem csikozodik meg vibrál, ahogy láttam a kasztok száma nincs korlátozba, de ez nem tuti,
    Először kipróbáltam a Soldiert, a Bazookája elég erős csak lassú, mozgó cilpontot nehéz eltalálni, elé kell lőni. Ha egy piros és egy Kék Soldiert találkozik nagy poén ugrálnak mint aki megkergült egymás lövései elöl, elég vicces.
    Ha megülnek pár mp után megmutatnja ki tette, meg is álitj a a képet, kiiírja nevét , lehet screenshot ot csinálni.Utána vissza kerülsz a swap helyre és lehet tolni megint.Gondoltam egyet és kipróbáltam a snipert, na azám a jó rendesen lehet vele osztani, elég gyorsan néz bele, és lehet ''Q'' ni is :D
    Amúgy max 24 playeres szerveren voltam, tele is lett hamar, nem nagyon volt olyan hely ahol ne lett volna harc, kipróbáltam az Engineert, hát a letehető cucait nem nagyon sikerült felépiteni , szétverték, ja és egyet ami sikerült az meg nem ment.Néhol van olyan hogy az ellenség árnyéka átlátszik a falon, de szerintem hamar megoldják.
    Amúgy én attol féltem hogy a textúrák kicsit darabosak, a felak szélei lépcsősek lesznek, de nem tű éles minden.

    A set Lunch options ba érdemes beírni: -console -novid -nojoy <--ezeket

    Azért kell: elején ne legyen a csapszemű és társai videó, legyen console, és ugye ugyse joy al játszol.
    Most hirtelen ennyi.
    Eztán még irok ha gondoljátok részletesebben.

    Kipróbálom a többi kasztot, meg 4-5 óra körül 1920x1200 felbontásban egy másik moncsin.Ha valakit érdekel más vga-n is meg tudom nézni hogy megy.




    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák