Új hozzászólás Aktív témák

  • munky

    őstag

    Az egész update dologgal kapcsolatban olyan érzésem van mintha nem lettek volna tesztelők.

    Sniper meghalás animáció mikor hátba bökik az kész. Nem hiszem el, hogy a Valve-nál nem volt egy ember sem akinek feltűnt volna, hogy ez így gáz...

    Dead Ringer karóra nálam 5 perc játék után bebugol. Eltűnik és helyette a régi karóra "árnyéka" meg néhány textúra nyúlvány jelenik meg.

    Pipeline. Egész jó bár szerintem túlontúl rövid és sajnos az Egineer itt is tönkreteszi az egész játékmenetet (csakúgy mint a többi pályán), mert gyakran átmegy állóháborúba a dolog a "sentryhegyek" miatt.
    Mivel nincs időhöz kötve a kör hosszúsága ez néha elég frusztráló helyzetet idéz elő.
    Számos hibával találkoztam pl: sarokban lévő abroncsokba bújva snipereznek páran.

    A Jarate előszeretettel tűnik el a semmiben ha eldobom.

    Huntsmanben az a poén, hogy sokszor nem adja be a fejest... Heavy-t fejbe lövöm és futkározik tovább úgy, hogy az íjvessző áll ki a fejéből... Mindenesetre nem gondoltam, hogy tényleg megnevettet egy-egy ellenfél feltűzése a falra. Szóval nem lett rossz csak kicsit modernebb külsőt vártam volna.

    A fegyverszerzéshez nem fűznék kommentárt szerintem most már mindenki tudja milyen király lett.
    Épp most ürítettem ki a táskát rengeteg fegyvert kaptam még az új kémórákból is több volt. Szóval NC.

    A levegőben random helyeken lebegő íjvesszőkön és razorback-eken már meg sem lepődtem.

    Ambassador belülről elég hülyén néz ki. Első napon ráadásul átlehetett vele lőni setup time alatt a rácson. Kicsit felment a pumpa bennem amikor a rolóhoz állva a tauntolásom eredménye halál lett igazán gratula szelep! :R

    Arena mapok okésnak tűntek igazából annyit nem nyomtam egyiken sem, hogy véleményt formáljak róluk.

    Medic régi/új tauntja tetszik kár, hogy a "Hahaha Octoberfest!!" felkiáltást kihagyták belőle. :((

    A kémhez visszaugorva egy kicsit. Tetszik, hogy immáron kijelzi kinek a nevén vagyunk illetve az álcánk szerinti életerőnket is. Kár, hogy akik már régóta minimal HUD-ot használtak (például én) kénytelenek visszatérni a normal HUD-ra ha igazán hatékonyan szeretnének kémkedni.

    Végül, hogy visszatérjek az első mondatomban leírtakhoz teljesen olyan érzésem van mintha bétateszterek lennénk . Valve kiadott valamit mi pedig írjuk meg a hibákat küldjük el és majd valamikor javítva lesz...Ez így gáz.

    Szerintem nyugodtan kijelenthető, hogy ezúttal a mennyiség a minőség rovására ment. :(

Új hozzászólás Aktív témák