Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parmezan77

    junior tag

    válasz Vhiktor #18189 üzenetére

    Hát pont ez a problémám hogy a youtubos beállításokat használtam és melette kikapcsoltam minden adaptív szart a főmenüböl. Próbáltam 3 különböző FW-vel (alapból valami 4xx volt rajta, már nem emlékszem pontosan, aztán rátettem az 562-t, aztán legyalultam a 470 img-vel, az se volt jobb, aztán arra is felment az 562 de semmi változás.).
    Mindig végigmentem a youtube videon, de mondjuk már tudom kivülről is ha kell :)
    Ezért is van kétségem, hogy jó-e a panel, vagy ez normális jelenség...
    Bementként külső HDD-ről probáltam HDR Blueray REMUXOT és DoVi WEBDL-t, illetve HBOMAX-ot streamen, ugyanaz az eredmény.
    Ha HDR Vivdet vagy DoVi-IQ-t használok akkor fényerő szempontjából kicsit jobb a helyzet. Nyilván több filmel is próbáltam de kimondottan a Sárkányok házára voltam kíváncsi mert egy reviewban pont ezt mutatták.

  • atee_13

    őstag

    válasz Vhiktor #18189 üzenetére

    A te videóddal kezdte a TV használatát. Már vétel előtt olvastam a topikot azért is a tieddel kezdtem.
    Később javasolták a visszaállítást azt is megtettem. Nem volt érdemi változás.
    Van egy spanyol srác akinek van hasonló videója TCL-ről azt is megpróbáltam az se volt jobb.

    Ami jelenleg komfortosabbá tette az a 652 es frissítés.

    "Szemrebbenés nélkül mondom továbbra is, hogy jelenleg az egiyk legjobb tv."
    Ok, de mire? Azért az almás TV-n tényleg van olyan amin nagyon jó, de érdekes módon olyan is ami nem annyira. Saját youtube app-ján 4k ban is van nagyon szép tiszta kép. Az én felhasználási szokásom meg a foci, nlf (TVGO-ról) és youtube nézés. Néha nem látványt igényló sorozatok online nézése (nem streamingről). Itt viszont hát hogy is mondjam hagy kívánnivalót maga után a nálam lévő darab.

    De ennyi volt. Egészen a frissítésig azóta a SmartTube os videók rendesek lettek bárminemű beállítás módosítás nélkül.

    User error el tudom fogadni, de az LG ugyan azokkal a forrásokkal szebben működik.

    2014 ben vettem utoljára TV-t azóta ez az első, nem követtem az iparágat csak venni akartam egyet jó áron mielőtt az LG váratlanul megadja magát és egyik napról a másikra kell venni valamit akció nélkül.

    "Vagy kifogtál egy hibás darabot" ez is lehet, de hogyan lehet erről 100% ig meggyőződni?

Új hozzászólás Aktív témák