Új hozzászólás Aktív témák

  • Redlight2

    tag

    válasz Urguru #24356 üzenetére

    Megnéztem a RebelMoon-t, amin AUDiO....: Hun DDP-Atmos 5.1 768kbps hangsáv volt. Kicsit hangosabban, mint kellett volna :DDD Nekem annyira nem jött át ez a térhangzás, nem igazán érzékeltem sokat belőle. Igazából nem is vártam el. Viszont a hangok tiszták...kb mindent is tisztán hallani :D a beszéd tökéletesen érthető a legdurvább/hangosabb akciójelenetek között is. Hangerő is parádés. A basszus meg valami lehengerlő. Komolyan le kellett vennem belőle, de még így is megvan a mozi élmény. Kis 15nm2-es szobában használom és szószerint a csontjaimban éreztem a dübörgést és a lehető legtisztábban semmi torzítással. Űrhajós jeleneteknél és robbanásoknál, ahol sok szerepet kaptak a mélyhangok már kicsit paráztam, hogy a szomszéd dobhártyája is beszakad :DDD
    Szerintem megérte, nagyon szépen tisztán szól és emiatt olyan részleteket is hallani amit tv-vel tuti nem. Mozi élmény is megvan bőségesen, annyira kemény a mélyláda :DD
    És ez még csak jobb lesz, mire bejáródik rendesen.

    Urguru, tényleg megérte a 2 hatsó hangszoró is? melyik tipust vetted?
    c845-tel nekem eARC-os HDMI-vel kikapcsol a tv kikapcsolásakkor...még a kis Bye üzenet is felvillan a kiskijelzőjén.

Új hozzászólás Aktív témák