Új hozzászólás Aktív témák

  • fuze

    őstag

    válasz Zoltn #148 üzenetére

    Nekem működik az HBOGO. De állandóan állítgatja a képminőséget, kurva irritáló. Telefonról castolva.
    Ja, a fenti használata közben 2x már újraindult a TV. Nem értettem.

    Látom sok kérdés felmerült a TV-kkel kapcsolatban, párra tudok választ adni!

    A fém távirányító légegere működik az x9006-al, de nekem nem jön be, a simát használom.

    Interpoláció alatt ha a frame összemosást érted, akkor az x9006-nál van, de nekem volt előtte egy másik TCL TV, amin nem volt. Véleményem szerint jobb ha nincs, mert ha bekapcsol valamiért akkor minden szappanopera és az fúj.

    Ez a modell QLED!

    A fényerő szerintem hatalmas, összehasonlítva az előző TCL TV-mmel elég nagy a különbség, kisüti a szemem ha nem veszem lejjebb. Tény, hogy nappali fényben a 80% nagyon tuti.

    Mozgásmegjelenítésben a Game Mode a legjobb! (Nem a preset, hanem azon belül) Nincs képkockaösszemosás, de fura rángások sem, szerintem nagyon jó! Érdekes dolog, hogy cast-nál a game mode nem jön elő opcióként és előfordulnak rángatások. Ez nekem szoftveres bug-nak tűnik, mivel a képösszemosás ki van kapcsolva, de néha beragad. Ilyenkor vissza kell kapcsolnom és újra ki.
    Úgy gondolom, hogy egy szoftverfrissítés megoldaná, HA TUDNÁM FRISSÍTENI :W

    Amúgy szeretem :)

    [ Szerkesztve ]

    adms.hu | UI Designer

Új hozzászólás Aktív témák