Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz jokerman7 #1443 üzenetére

    Na ez az amire hazánkban az egyenlőre kevés TCL vásárló miatt nem fogsz kapni megfelelő választ. USA TCL 8-as széria teszt sok van, ahol sokszor verik akár a ,,nagy" márkákat is, de azok sajnos nem egyenlőek az EU-ban forgalmazottakkal :W . Én kipróbáltam egy 75EP660-at, de sajnos mint a legtöbb belépő kategóriás lutri és nem nekem nagy csalódás volt (ment is vissza a forgalmazóhoz), de ugyan ez igaz lehet pl, LG, Samu vagy egyébre is. Nem ismerem a T-s lehetőségeket, de ha ez is úgy működik, hogy webshop szóval ha mégsem vagy elégedett a termékkel és vissza tudod küldeni, akkor egy ilyen TCL QLED csodát lehet bevállalnék, mert nem csak a nagy gyártók lehetnek jók, sőt...USA tesztek + a TCL-nek nagy terveik vannak Európában, így simán lehet, hogy ez a QLED már végre az a minőség mint pl az USA-ban.
    Az, hogy 50 porit megér-e ez, azt csak Te tudod eldönteni.
    Amúgy szimplán spec alapján a Q70 jobb választás (120Hz-es panel - jobb képmegjelenítés, magasabb fényerő a HDR-hez....... [link] ) Én amúgy végül 75EP660 helyett 65Q70-re váltottam és a minőséget tekintve abszolút elégedett vagyok vele. rthings egy elég jó és komoly kis teszt oldal, ahol szintén egész jókat írnak pl a q70-ről, de sajna X815 teszt nincs

Új hozzászólás Aktív témák