Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoncsiBoncsi

    csendes tag

    Sziasztok
    Nem semmi ami itt van:) Mindenki szid mindenkit meg mindent! Semmi nem jó!
    Beszélhetünk szar kft-ről szipisziről digiről zelkáról vagy t-ről akármelyik szolgáltatóról! Az emberek többségével az a gond ,hogy semmi nem jó főképpen az nem ami van! Ilyen az élet!
    Beszélgettek arról,hogy túl drága meg egy nagy fos meg mint a mese hol van hol nincs:)
    Annyira érdekes!
    Miért nem beszéltek arról,hogy a mai világban mi nem drága - milyen,szolgáltatás,tárgy,kaja vagy akármi az életben ami nem drága vagy éppen arról,hogy kinek mi a jó!
    Ki tehet arról hogy a benzin majd 500forint ki tehet arról ,hogy a kenyér mennyi ki tehet arról hogy már nem mersz bemenni a boltba mert 5000forint alatt nem úszód meg az egy napi bevásárlást!
    Osztjátok egymásnak az ész aztán mögötte meg semmi értelem!
    Ha bemész a boltba és megveszed a szar kenyeret mert olcsó mit teszel?Bemész egy másikba mert azt hiszed ott majd jobbat kapsz!Aztán lehet attól is majd hasalsz egy nagyot!
    A szolgáltatokról is beszélhetünk jó nagy általánosságban mint az egész világ piacáról! Vannak dolgok amiről azonnal tudsz felállítani egy vélemény van amiről nem! Lehet szidni azokat a dolgokat amikről tudod ,hogy sz.r de van egy csomó olyan dolog ami sz.r csak nem derül ki csak hónapok után mikor az egyik sz.r hozza a másikat!
    Szipiszi egyes emberek szerint drága meg sz.r.lassú meg akad de általánosságban ez a gond a sz.ar kft-vel a t-vel meg éppen azzal a szolgáltatóval akinél éppen vagyunk!
    Azt nem értem,hogy az emberek miért nem tudnak toleránsabbak lenni minden gonddal kapcsolatban és főképen az emberek egymással kapcsolatban?! Ilyen esetben nem csak egy ember tehet az egészről hanem minden ember aki egy dologban érintett! De persze mi emberek ha problémánk van akkor megtudjuk magyarázni és akkor mi vagyunk a tökéletesség mintaképei! Aztán lehet lassú a nete de soha nem találkozott azzal a szóval,hogy vírusirtás meg azzal,hogy a gépével egyáltalán ha már netezik foglalkozzon is!Ügyfélszolgálat meg nyomja a sablon szöveget de ha nem azt nyomná akkor minden előfizető más tájékoztatást kapna akkor meg az lenne a jó! Minden ember és minden hiba egyedi ha csoportos a hiba azt is bevállalják de akkor meg persze az is baj! Azok az emberek akik meg ezeket a dolgokat nem hiszik el az lehet bármelyik szolgáltatónál akkor is és mindig gondja lenne! A hibát nem maguknak csinálják mert igaz a mondás "Ami elromolhat el is romlik" -biztos maguknak akarják a rosszat! De biztos vagyok benne,hogy itt sok ember munkája és a munkahelye maga a tökély!De gondolom ha azt szidják akkor ő mint bennfentes tudja ,hogy mi miért van és történik ha elmondja nyíltan az a baj ha hazudik az!
    Kedvenc mondatom de akkor minek fizettek ha nem kapok semmit! Pfff mai világban kérdezem én mit kapsz a pénzedért azért a kevésért ami van! SEMMIT!
    Háborogni mindenki tud mindenért de aztán... értelme semmi!
    Miért nem háborogtok értelmesebb dolgokért amin mondjuk az életetek múlik! Mert arra sok felesleges dolgok miatt már nincs időtök!
    Nem megy a letöltés,nem tudok torrentezni, nem tudom megnyitni az iw.iwet nem tudom elküldeni a képemet a chaten felszedett pasimnak, nem tudok online játékot játszani mert túl nagy a pingem! Nevetséges!
    Miért nem beszéltek arról,hogy emberek miért vernek embert, miért vernek szerencsétlen kiskutyákat, miért nem ér ki időben a mentő egy beteghez, miért van ekkora munkanélküliség,miért vesztik el emberek az életüket egy nap alatt, miért ilyen a világ a amilyen! Miért a kínai és a külföldi emberek viszik el az ország pénzét????!!!!!
    Sok embernek van ideje a felesleges dolgokra! Ha net előtt ülsz miért nem olyan dolgokra használod aminek van értelme! Igen tudom a sok okos választ mert sz,ar a szolgáltatás és nem lehet:))))
    Ezért mondom nektek kifogás mindenre van! Magatok is ilyennek vagytok az élet számos területén akkor egy szolgáltató miért nem találhat kifogást???!! Sok esetben lehet nem is rajtuk múlik a dolog de ugye tudjuk nekünk ez nem számít ! mert önzők az emberek nekünk legyen jó a többi meg le van sz..rva!
    Tudom megváltani sajnos nem lehet a világot csak gondoltam leírom amit gondolok!
    A szolgáltatokról még annyit mindig van aki szid és keveri a sz.art a rossz mindig hangot kap a jó sosem!
    További jó fórumozást és szitkozódást!
    Ja és én sz..ar Kft. előfizetője vagyok és nekem semmi bajom nincs a szolgáltatásukkal! A többihez képest az ár és a hozzá tartozó minőség is megfelelő számomra:) A sok rossz májú biztos azt gondolja persze mert egy csaj meg persze biztos nincsenek nagy igényei. A válaszom erre igen csaj vagyok és az igényemnek valóban ez szolgáltatás szintje megfelelő és a nagyobb igényeimet majd egy más témára hagyom:) Ha meg nincs netem akkor feltalálom magam olvasok vagy ... :) mást csinálok:) Ti csak böngésszetek a világhálón legalább ha nincs van miről beszélni!
    Egy elégedett Tarr Kft előfizető :)
    Szép estét mindenkinek! :))

Új hozzászólás Aktív témák