Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz bot1978 #11025 üzenetére

    Retró gépnek lesz, nem napi használatra, csak egy picit élvezkedni.
    Egy X38-as ASUS lap már van CF 4870-el, az tény hogy itt is gond a melegedés, nem kifelé nyonmják a kártyák a levegőt, fektetve nyitott házzal nyomom vele a crysis-t, meg még egy ventit is tettem a vga-k fölé, hogy bírják.
    Természetesen OC is kellett, hogy kihajtsa a 2 4870-et, X3363 megy nem túlhúzva 4*3.5GHz-en.
    De nem vagyok nagy ATI-s (bár volt régen 4870-em).
    Viszont van 3db szép egyforma XFX 8800GTX (szerencsére nem ultra), meg egy Nforce 780i. és egy 790i FTW lapom. Jó lenne azért kipróbálni milyen amikor 3 kártya berreg :D
    2db 8800gt-n és 8800gts-en túl vagyok már, GTX285, 295-el is szórakoztam.
    A 3 SLI az egyetlen, ami még nem állt össze. Elvileg a 8800GTX-ek ugyan melegednek, de azokon a nagy hűtés végighűt elvileg mindent. Átnéztem a kártyákat, újrapasztáztam, a padok is rendben vannak rajtuk.
    Tisztában vagyok vele, hogy bármikor beadhatja bármelyik az unalmast. De van még belőle tartalék, meg azért 8800gtx-hez aránylag könnyen-olcsón hozzá lehet férni.
    Szívem szerint még a GTX295 SLI-t próbálnám, az végülis 2 kártyás, vagy a 9800gx2-őt (Abból 2db hibásom van, szóval nem lesz könnyű szerezni, GTX 295-ből csak 1 kell)

    Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Új hozzászólás Aktív témák