Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz didyman #740 üzenetére

    Eddig az FSP-t komolyabb gyártónak gondoltam, mintsem, hogy ilyen marhaságba kezdjenek. Ha mondjuk a TT vagy valamelyik kis német/európai gyártó hozta volna ki, gondolkodás nélkül sütöm rá a baromság címkét, de hogy az FSP csinálta, elkezdtem számolgatni. Az jött ki, hogy a leg-leg-leg VGA eszik legrosszabb esetben 120 wattot és a leg-leg-leg CPU+alaplap+hdd talán 160-at. Persze ezt még fel kell szorozni a hatásfokkal, mert felvettekkel számoltam. Ha veszek négy ilyen VGA-t és két ilyen CPU+alaplap+hdd cuccot, akkor legrosszabb esetben 800 W jön ki felvettben (90% os hatásfokkal számolva olyan 720 W), de az már két számítógép (négy CPU és négy GPU), ráadásul sejtem, hogy a 700-as Epsilonból még kijönne ennyi. Persze azt nem tudom, hogy négy X1900XTX-et és két P4 955-et mi a rákkal hűtenének így egyben :)

    Bejelöltem magamnak a CeBIT-es ''must to ask'' listámra, hogy ''Tessékmondani, ez a VGA táp mi a ráknak kellett?'' Meg persze akkor megkérdezem élőben a Zen dolgot és a Taganos csókakat is, hogy hogyan van ez azzal az űberminőséggel :)

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák