Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    És miért baj a belterjeség?! Nem fér el egy alapos tudásanyagú topic a ''csetesek'' között? Matekot sem úgy tárgyalják, hogy a szorzást az integrálással egy helyen.

    Annyira ''szeretem'' ezt a ma jellemző türelmetlenséget és azonnalságot.
    Ma mindenki minimális hozzáértés hiányában nyitogatja a gépét, szereli a tápját, szakért, megold. Nem olvas utána nem gondolkodik, csak belevág, és ha már megvan a baj akkor kérdez. De a kérdás előtt sem veszi a fáradtásgot, hogy megnézze, nem kérdezte-e már meg valaki.

    Az a gáz, hogy nagyon gyorsan termeli a fórum az hozzászólásokat és ezeknek csak minimális hányada érdemes arra, hogy megmaradjon, hordoz hasznos információt a jövőre nézve. Ezt a topicot azért hoztam létre, hogy kipróbáljam, mennyire vagyunk illedelmes rendes, figyelmes fórumozó, de hát nagyon kevéssé. Vagy ha a többség az is, vannak a gyorsan, hamar ide nekem típusú emberek, akik reglenek, nem olvasnak de kérdeznek.

    Most moderátori jogommal élve, az első hozzászólásban leírtak alapján gyomlálok. Ez a hozzászólás is megy a levesbe vasárnap estére, és ha meglátok egy ''elég-e a tápom'', vagy ''szerintetek elb@sztam-e'', vagy ''jávítsátok meg nekem a neten keresztül'' jellegű kérdést, azt is törlöm. Aki észrevette, hogy törölték a hozzászólását, az remélem rájön, hogy nem ide való volt és egy kis kereséssel megatlálja, hol érdemes feltenni (99% hogy a válasz is megvan a kérdésére, bár ahhoz gondolkodni és utánajárni kellene, de az manapság már nem divat).

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák