Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • uborka666

    csendes tag

    válasz tlac #95 üzenetére

    Igazabol vegigolvastam az egesz topicot, es Te vagy az egyetlen aki elegedetlen, mert a szetegett alaplapodat es tapodat nem vettek vissza garanciara... Hat nem tudom, szerintem nincs olyan hely ahova egett dolgot viszel, akkor az garancias, talan az egyetlen ilyen termek a szunetmentes tapegyseg. Erdekes modon rajtad kivul mindenki elegedett volt a garanciaval, talan az egyetlen dolog, hogy a 2 het az 2 het.

    Szoval igazabol nem ertheto ez a nagy elegedetlenseg, foleg hogy butasagokat is irsz, mint hogy garanciafutart csak egyszer lehet kerni.. Sajnos ezt sajat tapasztalatbol mondom, anno egy Inno videokartyaval nem nyultam a joba, de a masodik csere utan MSI lett. Annyiszor kersz ahanyszor elromlik a termek, ez az egesz lenyege, bar persze mindenki jobban orul ha egyszer sincs ra szuksege.

    Ennyit szerettem volna hozzatenni, vitatkozni nem szeretnek ezen, nincs kozom az ugyhoz, csak nem szeretem az egyoldalu hozzaszolasokat.

    ui.: most olvastam hogy az egett tapodat kicsereltek... es az alaplappal is kuzdenek, hogy elintezzek, ahelyett hogy elbol elhajtottak volna... Hat nem tudom, nekem mas a tapasztalatom a szamtek cegekkel, pedig egy ideje epitek gepeket :-)

    [ Szerkesztve ]

  • uborka666

    csendes tag

    válasz tlac #97 üzenetére

    Ott is kicsereltek ahogy latom :-) De 100 hozzaszolasbol ket panasz, foleg a tied, erosen vitathato, de meg igy is jo arany, mindenesetre nem egy mistral.

    Most hivtam fel oket, kicsit ram ijesztettel, de csak felesleges panik keltes volt szerencsere, tobb garanciafutar is ingyenes, igy logikus. Vmilyen Gyorggyel beszeltem egyebkent, o a garancias, hivd nyugodtan.

    Iponhoz annyi kozom van mint a tobbihez, vasaroltam mar sok helyen, egyedul az extrem digitalnal volt garis problemam, ami sokaig tartott, az aquanal, lordnal, iponnal nem, csak itt a legkenyelmesebb ez a futaros intezes. Bar szerencsere eleg keves problemas hardverbe futottam bele, meg elegge vigyazok a cuccokra, igy nem szoktam oket leegetni /ahova lehet, ajanlok egy szunetmentes tapot, nalam is van/. Mint otlet, ha van biztositasod, akkor erre fizet a biztosito, olyan mintha elazna.

  • uborka666

    csendes tag

    válasz tlac #99 üzenetére

    Az, hogy szetegeted a gepedet, ami mindenhol garanciavesztessel jar, igy az iponnal is, ennek ellenere ok jo fejek veled, es a tapodat mar ki is csereltek, az alaplapoddal pedig a gigabyte-hoz fordultak egybol harcolni, ugy, hogy at sem kellett volna venniuk egyiket sem, ennek ellenere Te folyamatosan fikazod oket, hogy milyen gonoszak. Ha nem erzed a visszassagot az elozo mondatban, akkor lelked rajta.

    Ha jol tudom nem lehet reklamozni, szerintem nem is tettem.

    Reszemrol lezarva a dolog, cselekedj ahogy jol esik.

Új hozzászólás Aktív témák