Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz HUN]Repa #4407 üzenetére

    "jogszabály a javítás vagy csere számát nem szabályozza"
    De van egy olyan kitétel is a jogszabályban valahol hogy a vásárlónak ezek nem okozhatnak túlzott kellemetlenséget. Jól tudom? Nem tudom minek nevezhető az ha másfél, kéthavonta vissza kell küldenem a terméket és nem tudom használni?!

    "Nem emlékszem, hogy ellenkeztünk volna a szerződéstől való elállás ügyében vagy bármilyen vitánk lett volna ez ügyben, jól tudom ?"
    Túl nagy ellenkezés és vita valóban nem volt, csak kicsit nehézkesen sikerült elérnem hogy személyesen bevihessem és a jelenlétemben meggyőződjetek a hibáról. Aztán amikor már visszavittem, hibát bemutattam akkor az ügyet intéző "úriember" kissé szálkás modorban ezt mondta: "Most meg kell várni a beszállító munkatársát, aki majd elmondja mit lehet tenni. Nem tudom hogy mikor jön, majd valamikor a nap folyamán. Mondanám hogy foglalj helyet addig, de amint látod nincs szék."
    Aztán mikor mondtam hogy nosza, ugrassza ide a felettesét, ne velem szórakozzon, akkor elment hátra és amikor 1 perc múlva visszajött érdekes módon már nem kellett várni senkire, megírta a számlát és kész.
    Erre értettem hogy kellett egy kicsit birkózni.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák