Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algol

    senior tag

    válasz matyiroli #1963 üzenetére

    A Chieftec GPS-600A8 típusú tápegységben

    Yate Loon D12SH-12 (120x120x25) ventilátor van, adatai:
    88 CFM, 2,57 mm-H2O, 40 dBA, 0,3A, 2200 RPM, Sleeve Bearing
    (légszállítás, statikus nyomás, zajszint, áramfelvétel, fordulatszám, csapágyazás)

    Helyettesítésére ajánlom a

    Jamicon KF1225_1HR01 (120x120x25) ventilátort, kapható a Lomex-ben kb: 1.120 Ft-ért.
    80,5 CFM, 3,6 mm-H2O, 38,5 dBA, 0,35A, 2200 RPM, Long Life HTLS Bearing

    Ennél olcsóbban csak akkor úszod meg, ha kiszereled a Y.L.-t, szétszeded, megtisztítod a csapágyát, megzsírozod és összerakod. Lehet, hogy lényegesen halkabb lesz és hosszabb ideig az is marad.

    Üdv: Algol

  • Attila567

    csendes újonc

    válasz matyiroli #2628 üzenetére

    Sziasztok egy Cooler Master rs500-psap-j3-as tápom van és a ventilátor eléggé furcsa dolgokat művel, amikor rájön az 5 perc, elkezd nagyon búgni mint ha robbanni készülne aztán pár perc múlva abba hagyja, szerintem a ventilátorral van valami azt szeretném cserélni hasonló teljesitményűre.

    Venti tipusa: Yate Loon d12sh-12-es venti

    Azt szeretném kérdezni hogy a táp automatikusan szabályozza a venti fordulatát vagy fix fordulaton pörög?

    Ki akarom cserélni a ventit de nem tudom milyen lenne a megfelelő, a tápba forrasztva van a venti. Ha elvágom a vezetéket és összekötöm megfelelően a táp ugyan úgy fogja szabályozni magának a ventit vagy ha veszek egy hasonló teljesitményű ventit pl 3 pineset akkor annak a fordulatát tudom szabályozni ha az alaplapra csatlakoztatom?

    Válaszokat privát üzenetben is kérném úgy jobban átlátom de az se baj ha komiba irjátok :)

    Előre is köszönöm :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák