Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    válasz Tristis #586 üzenetére

    banget én is tudom javasolni, ahhoz mondjuk legalább 5 fő kell. Ha csak az alapjátékot veszed meg, akkor az a gáz, aki kiesik, az nem tud játszani, a következő körig (ez nem biztos, hogy hátrány, mert addig el tud menni hozni sört, tud önteni mindenkinek egy felest :) ) Eleve nem nagy a doboza, és ha jól tudom van egy kieg hozzá, amivel a kiesett játékos is tud még játszani, bár azon kevés embertől, aki játszott ezzel a kieggel, nem igazán hallottam annyira dicsérő szavakat, de jómagam sose próbáltam.
    Avalont tudom még javasolni, ahhoz viszont kifejezetten sokan kellenek, szintén nem foglal nagy helyet, nekem kicsit jobban tetszik, mint a bang.
    Illetve a citadella is jó lehet, bár ott talán kevesebb az interakció, de egy-két szereppel ki lehet szúrni a másikkal :)

    Oh, egyikről se igazán tudom, hogy mennyire sör-állóak :) ha standard a kártya mérete, lehet rá venni védőt, ami azon kívül, hogy megvédi a ráömlő sörtől, az esetek nagy részében, ha éppen a nyíláson pont a tasakban folyna a sör, akkor meg nem hagyja szétfolyni és még újrahasznosítható :D

    [ Szerkesztve ]

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák