Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miroon

    aktív tag

    Sziasztok,

    Szeged,T-Home 10 megás csomag. Egy D-Link DCM-704-et hoztak. Két kérdésem van.

    Van ahol azt írják,hogy tudja a 300mbps-t wifin. Nekem 130 jön ki. Milyen beállítások kellenek,hogy 300 legyen?

    Illetve elvileg tud olyat,hogy a nyomtatót rágudom. De mégsem tudom működésre bírni. Valami fájlt akar,hogy töltsek fel...de mit? :F

    iPhone 13 Midnight Black

  • miroon

    aktív tag

    válasz poli27 #38791 üzenetére

    A laptop tudja.. :R

    Ezek a beállítások vannak...

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Midnight Black

  • miroon

    aktív tag

    Hali-Hali!

    Nem tudom,hogy jó helyen járok-e,de hátha ti tudtok rajtam segíteni :D

    Telekomnál kötöttem a Szegedi albérletünkbe még szeptemberben netet. Én azóta másik albérletbe költöztem,és az "ex" lakótársammal megbeszéltük,hogy ő fizeti a netet tovább,marad a nevemen aztán majd szeptemberben lemondom... Na hát ma írt,hogy elköltözik,és nem tudja tovább fizetni. Ilyenkor tudok valamit tenni? Letudom valahogy mondani úgy hogy ne menjen rá a gatyám? :F Nem akarok feleslegesen fizetgetni...

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Midnight Black

  • miroon

    aktív tag

    válasz Intruder2k5 #43721 üzenetére

    Neten kötöttem annó még,szerződést nem írtam alá. Ez esetben sem tudok semmit tenni?

    iPhone 13 Midnight Black

  • miroon

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!

    Egyszerűen muszáj ezt itt leírnom,mert nevetséges amit leművel a telekom. Tavaly szeptemberben kerültem Szegedre egyetemre, koleszba nem kerültem be ezért albérlet lett. Meglett beszélve a lakás tulajával,hogy az én nevemre beköttethetem az internetet,én fizetem,én használom. Ez eddig szép és jó volt, lakótársammal együtt használtuk,de idő közben én elköltöztem onnan. A lakótársammal megbeszéltük,hogy fizeti,és majd ha lejárt a hűség én szépen lemondom. Ez így is volt,ő fizette a számlákat szépen. Közeledett a hűségidő lejárta, így augusztusban hát bementem a papírokkal, hogy lemondom a szolgáltatást. 1 óra sorbanállás után közölték velem,hogy nem mondhatom le addig még nincs rendezve az utolsó havi számla,ami ugye a szeptemberi volt. Oké, megvártuk még megjön a számla,mert ott a helyszínen állítólagos rendszerhiba miatt nem tudtam befizetni. Megjött a számla, befizettem, minden oké. Bementem másnap, nálam volt a csekk is,hogy belett fizetve. Megint sorbanállás kb 30 percig, majd közölték,hogy rendszerhiba miatt nem tudnak szerződéseket felbontani,jöjjek vissza pár óra múlva. Na már itt kezdett telelenni a hócipőm az egész telekommal. Ez volt délelőtt. Késő délután vissza, ismét közel 1 óra sorbánállás, oda adtam a készüléket (valami okádék D-Link modemrouter volt), lemondtam a szolgáltatást elviekben. Kérték is a csekket,hogy belett-e fizetve az utolsó számla, ezek után aláfirkantottam két helyen,és azt hittem végre vége. Végre nem vagyok telekom előfizető.

    Na .. ezt hittem. Ez volt szeptember közepén kb. Erre tegnap hoz a postás a régi albérletbe egy telekomos borítékot. :Y Exlakótárs hív,hogy hát jött valami levelem a telekomtól. Mondtam neki,nyissa ki. Mondja,hogy egy csekk van benne 4700 forintról. Mondom nem értem mi lehet, biztos valamit elnéztek,vagy elírtak a rendszerükben. Bementem ismét a telekomba, kívételessen csak 20 percet kellett sorbanállnom :DDD , erre közölte velem az ügyintéző,hogy ez egy szeptemberi számla. DECEMBERBEN?? Én voltam hülyének nézve,az ügyintéző közölte, hogy mivel 8 nap a szerződés felbontás ideje, így lesz még egy csekk várhatóan januárban, mert megkezdtem egy újabb hónapot (októbert) ezzel a 8 nappal. Nem teljesen értem ezt.. Ilyen létezik? Szeptember közepén lemondott netre kiküldenek egy szeptemberi csekket decemberben,és közlik,hogy lesz még egy? Hogy működik ez? Lehet tenni valamit? Vagy fizessek a semmire megint? :( Nevetséges...

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Midnight Black

Új hozzászólás Aktív témák