Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz ab81 #61028 üzenetére

    Nem tud egyszerre 2.4-et és 5-öt. Wifin úgy tudsz segíteni, hogy mögé kötsz egy saját routert és vagy használod mind a kettőt (akkor kötheted switchként a routert) vagy kinyomod teljesen és modem módba vagy PPPoE Passthrough módba teszed a Speedportot.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • magillaHU

    újonc

    válasz ab81 #61028 üzenetére

    +Sziasztok+ --> a SPEEDPORT W 724 Type Ci-vel kapcsolatosan...

    - esetleg segít majd egy firmware update az év végéig - bár nem a közösben (egyszerre a 2,4 és 5 GHz-es sáv) használathoz.
    Nekem most CSERÉLI VISSZA a sz@ros SPEEDPORT W724V Ci típust a rózsaszín szolgáltatónk a ZTE 931VII Version II-re, mert rengeteg apró problémám volt 1 hét alatt a Speedport-tal (amikről visszamenőleg sokan írogattak itt...). Végre 2 nap után "beleakadtam" egy kedves ügyfélszolgálatos műszakisba a 1412-őn, aki felajánlotta javaslatom elfogadását, hogy felveszi mint hibaelhárítási ügymenetet. MINDIG ÉJJEL jelentem be az ehhez hasonló dolgokat/gondokat :)) , így délelőtt már kerestek is telefonon és a megbeszéltek szerint végre az eddig stabil ZTE-s jön vissza (az újabb modell, bár nekem a version 1 volt eddig - ami nem tudott n-es csatornát WIFI-n (különbség például a V1 és a V2 között) ! - de a baráti körömben pár hozzáértőnél sincs a version 2-vel probléma ;) - stabil és 0/24-ben is OK-s több éve).

    Ami nektek esetleg segíteni fog a SPEEDPORT esetén, hogy ha az időkorlátot használod (hogy éjjelente például ne olyan nagy elektro-szmogban aludjál, én mindig kikapcsolom :R ) és 5GHz-re állítod az n-es csatornát a WIFI-n akkor a következő automatikus ki-bekapcsolás után egy bug miatt a 2,4GHz kapcsol vissza MINDIG. NINCS prioritás vagy opció erre a T-Home-os firmware-ben !
    Remélhetőleg év végéig - sok más hibával javítják ezt a programozók mert egy 80%-ban használt eszközről van szó a Telekom esetében.

    (részemről eddig csak egy SAMSUNG TV-s firmware frissítéssel voltak POZITÍV tapasztalataim - ott elég volt egy telefonos (a telekomos kötelező e-mail helyett) bejelentésem, és két hét múlva a magyar letöltésnél lévő új firmware megoldotta az általam (is) felfedezett egyszerű kis bug-ot (amit mindegyik 2014-es H betűs készülékük produkált, mint későbbi köszönő e-mailünkben megírták)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák