Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    válasz adika4444 #51350 üzenetére

    7150 volt 2 évig.
    Aztán most hogy hosszabítottam újabb 2 évre, azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy minden marad, de erre még rájött a SET TOP BOX bérlet (jogosan) amit eddig elfelejtették kiszámlázni. Tehát 7800 körül/hó. Nem adtam össze pontosan, mert ugye 2 töredék nap alapján emelkedett a havidíj a box bérlettel.

    Kapásból azt mondta, hogy korszerűsítés van a területünkön és leváltanák a TV szolgáltatást, jönnének kicserélni a boxot, én mondtam, hogy ácsi. :)
    Erre kaptam egy 6900-as ajánlatot: IPTV családi + a meglévő 30-as NET+ a IP telefon. Erre az ajánlatra mondtam, hogy kösz, de jó ami van, most írtam alá a hűséget és megfelel ami van. (nem akarok variálni, nyugdíjas szülők használják a TV-t aztán ha nem muszály ne tanulják újra a kezelését)
    Vissza kérdeztem, kötelező e a csomagváltás? Mert ugye az ÁSZF szerint a meglévő az hosszabítható...
    Mondta, hogy igen elvileg maradhat, de sokkal drágább nekem, akkor kérdezte mennyit fizetek, és jött a következő ajánlat:
    Mit szólnék a 120-as NET-hez. 6900-ért. Először azt hittem, csak a NET, de kétszer is megerősítette, hogy a 3 szolgáltatás együtt ennyi, és ennek is csak a felét kell fizetni 6 hónapig.
    (Égyébként az a vicc a dologban, hogy a 120-as NET-el szemeztem, de úgy voltam, az ünnepekre már úgyse lesz belőle semmi, az itt olvasott átfutási idők alapján.)

    Végigfutott az agyamon, ha úgyis ennyire ki akarják vezetni a DVB-C-t, akkor minek ellenkezzek. Most 2 évig "kánaán" lesz utána meg gondolom a szokásos áron kötik újra.

    Másnap hívtak a telepítők valami furcsa 96-es körzetszámról időpontot egyeztetni, nem felvevős BOX-ot említettek. dec 23-a volt a leg közelebbi időpont.
    Egy kicsit azért para van:
    az üzletkötő se a létesítő nem mondta be, hogy hangrögzítés van, a létesítőnél mondjuk csipogott alatta, a másiknál nem emlékszem (90% hogy nem), a telszám van meg, de ha valami mégsem úgy sül el, mint amit ígértek, akkor az hosszú menet lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák