Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz Steven #1703 üzenetére

    1 - Ne mérgelődj, én is ugyanezen megyek keresztül. A mérgelődéstől nem lesz jobb. Én is utálom őket, de nyugis vagyok. Nem az ügyintézők tehetnek róla, hanem a vezetés, akik - feltehetőleg - negyed annyi embert foglalkoztatnak, mint amenniyre szükség lenne.
    2 - Menj el személyesen egy másik T-Pontba, és ott kérj információt. Ezzel kapcsolatos javaslatom: ne borítsd rájuk az asztalt, de nyomatékosan - és nyugodtan - közöld, hogy fel vagy háborodva! Próbálj meg egy közvetlen telefonszámot kérni, hogy tudj érdeklődni a fejleményekről az ügyfélszolgálat kikerülésével.

    Az ügyfélszolgálat állítólag mostanában átalakítás alatt van, ezért nem elérhetőek. Nemrég ezt írta egy illetékes fórumtárs a témáról. A második bekezdés a lényeg.
    Tudom, ez nem mentség, én is lesz@rom a vergődésüket, de ez van.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • Steven

    addikt

    válasz Steven #1703 üzenetére

    További fejlemények....

    Péntek este bementem a T-home hoz és rákérdeztem a dologra, hogy hogy áll az ügyem..
    Válasz:
    Hát két szerződés van az: egyiket megszüntették a, másik meg nem köthető be .Megadták a Zuglói mérnökség számát, adtak egy kódot ami alapján érdeklődhetek legkorábban hétfőn:)

    Reggel telefon kézbe... csörgetem őket és mit ad isten megszűnt az átok és felvették a telefont , kedves női hang bele szól várnom kell egy kicsit mert a munkatársával beszél:D
    2-3 perc várakozás után végre sikerült beszélnünk elmondtam a problémám megadtam a kódot és mint kiderült amit megszüntettek szerződésem az létesíthető, ami nem szűnt meg az új akciós az meg már nem . A válasz az volt azért mert a 16 kerbe nem tudnak olyan minőségben szolgáltatni ip tvt ,hogy az működjön is és akinek meg van már (szomszédok) iptv je azt is ki fogják kötni (röhely na) és mint kiderül mivel nem köthető be , amiről elfeljtettek értesíteni így nem is lesz semmi bekötve hozzám...

    Na most rákérdeztem hogy akkor most megint be kell batyognom a t-home hoz aztán várni még egy hónapot és lehet hogy lesz netem de tv-m nem (akkor már 3 hónapja várnék rá:D) !!!
    Hát a nő végül is azt mondta hogy most megkötik a szerződést a meglévő adataimra, szól az egyik munkatársának és ELVILEG szerdán lehet netem , de tv-m nem:D

    Rákérdeztem az analóg tvre (előzmény valaki azt mondja lehet t-kábelem valaki nem attol függ melyik t- pontba kérdezem , végül abba maradt a dolog hogy a "jó nevű" telephant cégtől kell rendelnem ha akarok analóg tv-t. bekötés díj 7500 ft :D) Most a műszakis nő azt mondta hogy elvileg lehetséges mégis tőlük rendelnem a t-kábelt... majd kiderül állítólag vissza hívnak ma ... onnan folytatom:D

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Új hozzászólás Aktív témák